המחשה: shutterstock

    

הותר היום לפרסום כי החשוד לביצוע מעשים מיניים בנשים במהלך "אודישנים" שביצע כביכול, תוך כדי הבטחות לתפקידים בקולנוע, הוא טל נבון, בן 30 מחולון. בנוסף, כפי שפורסם באתר ynet הוא חשוד בהטרדה מינית חמורה של קטינה בת 15 שאיתה יצר קשר ברשת.

נבון נעצר בתחילת השבוע וביום שני הוארך מעצרו עד יום ראשון הקרוב (2 בדצמבר). מספר הנשים אותן הטריד טרם ברור, אך הנחת העבודה במשטרה היא שאכן קיימות קטינות נוספות.

נבון עבד בעבר במשך ימים ספורים בתפקיד "סקאוט" (מגלה כשרונות) לתוכנית הריאליטי "גוט טאלנט" בחברת ההפקות "אבוט המאירי". מדובר בתפקיד זוטר בלבד אולם הוא התחזה למפיק וערך אודישנים לכאורה לנשים שקיוו לפתוח בקריירה כשחקניות.

עו"ד ניר אלפסה מהסנגוריה הציבורית, המייצג את נבון, אמר לאתר ynet: "בנוגע לתלונת הקטינה ומשפחתה, חשוב לזכור שהחקירה מתנהלת. חומרי החקירה חסויים מאיתנו ומטבע הדברים אין מקום להרחיב יתר על המידה.

"נאמר רק שמדובר באדם ללא עבר פלילי, שמסר הסבר לחוקרים על אודות הטענות נגדו. בנוגע לתלונת השחקניות, מדובר בחקירה ישנה. טל נחקר בנושא זה ושוחרר לביתו מבלי שננקט נגדו הליך כלשהו, דבר המלמד על טיב החשדות ועוצמתם".