העדלאידע בחולון. יש גם מי שמשלם מחיר | צילום ארכיון: קובי קואנקס

   

לקראת העדלאידע המסורתית של חולון נערכים במשטרה ובעירייה במגוון דרכים, כאשר בין השאר ייסגרו רחובות רבים לתנועה. עבור חלק מהתושבים מדובר במטרד.

החל מהשעה 7:00 ביום חמישי יסגרו לתנועה רחובות רבים ברחבי חולון. על מנת להקים את הבמה הודיעה עיריית חולון שתסגור את הרחבה שממוקמת בסוקולוב 75 החל מהיום (ג') בצהריים (12:00).

כיוון שלרוב הרחבה משמשת כחניה, פרסמה העירייה כי רכב שימצא חונה בשטח ייגרר לאחד הרחובות הסמוכים.

בעוד שאת חסימת הרחובות ביום העדלאידע מקבלים התושבים בהבנה יחסית, החסימה של אזור חניה כל כך מרכזי יומיים לפני האירוע גרמה לרבים מדיירי הרחוב לכעס רב.

"אין ספק שלראות את העדלאידע מהמרפסת זאת חוויה נחמדה אבל אירוע כזה מתחת לאף שלנו זה לא דבר פשוט", אומר בעל עסק ברחוב סוקולוב "זה יוצר המון עומס, לכלוך והמולה אבל אנחנו נהנים מזה.

"הבעיה שחוסמים חניה כל כך מרכזית מספר ימים קודם, כאילו אנחנו סובלים מעודף חניות כאן. הם שוכחים שבסוקולוב בעלי החנויות ממילא נאבקים על כל לקוח כי אנשים מפחדים להתקרב לרחוב שאין בו חניה, אז גם את הרחבה מבטלים?.

"מדובר בקטע שנמצא בדיוק בין הרחובות חנקין ושנקר, רחובות עמוסים בטרוף שבעצמם נחסמים לחניה ביום העדלאידע, המשמעות היא שביום העדלאידע אנחנו צריכים לחפש חניה בשכונה אחרת. עם כל הכבוד, זאת במה די צנועה, למה צריכים לשתק את כל הרחוב יומיים מראש?".

תגובת עיריית חולון תתפרסם כאשר תקתבל.