עד לפני כשנה וחצי היתה תושבת חולון, בשנות ה־20 לחייה, במערכת יחסים זוגית עם גבר המבוגר ממנה בכמעט עשר שנים. לאחרונה היא הגישה נגדו תביעה בתואנה כי הקשר עימו פגע בביטחון העצמי שלה.

בשל ההערות פיתחה הפרעות אכילה | המחשה: shutterstock
לדבריה, הם הכירו בבילוי במועדון ריקודים ומאז הם החלו לצאת באופן קבוע עד שהפכו לבני זוג. לדבריה, בתחילת הקשר הוא היה מחזר אחריה וקונה לה מתנות אך כעבור מספר חודשים בתוך מערכת היחסים הרומנטית הוא שינה את התנהגותו כלפיה וגרם לה לנזקים נפשיים.

לטענת הצעירה, בשלב מסוים הוא החל להעיר לה על האופן שבו היא מתלבשת והיה אומר לה כי הבגדים האלו מכוערים ואולי נראים טוב יותר על בחורות אחרות. גם שינויים שעשתה במראה החיצוני, כמו תספורת חדשה, זכו בהערות פוגעניות שגרמו לה לחזור מיד אל המספרה ולבקש מהספר שישיב לה את המראה הקודם.

לדברי הצעירה היא האמינה בשלב מסוים כי ההערות לא נבעו ממקום רע ולכן המשיכה את הזוגיות עימו. השיא, כך מספרת הצעירה, התרחש כאשר הוא ביקש ממנה שיפסיקו לצאת יחד למסעדות, שכן היא צריכה לשמור על הגזרה שלה והיא עלתה הרבה במשקל, דבר שכלל לא היה נכון.

בסופו של דבר החליטה הצעירה כי היא אינה מעוניינת להמשיך את מערכת היחסים הזו ולאחר שיחה הבינו השניים כי אין להם עתיד משותף.

למרות הפרידה המשיכה הצעירה לסבול מהנזקים שנגרמו לה בעקבות הזוגיות, היא איבדה את הביטחון העצמי ופיתחה הפרעות אכילה והחלה בסדרת טיפולים פסיכולוגיים שנועדו לטפל בצלקות שלדבריה הותיר בה בן הזוג לשעבר.

כעת היא החליטה לתבוע את עלבונה והגישה תביעה בטענה שהוא פגע בה נפשית ויצר אצלה נזק שעליו היא נאלצת לשלם אלפי שקלים.

בשלב זה טרם הוגש כתב הגנה.