'דודא לפיצה'. "זה היה ממש לא צפוי" | צילום פרטי  

רעול פנים הגיע ביום רביעי שעבר ל'פיצה דודא' שברחוב דוב הוז בחולון, עקר את הקופה ונמלט מהמקום. המרדף שהתפתח לאחריו הותיר את בעלי הפיציריה עם אכזבה לא קטנה, לאחר שהתברר שהמתין לאלמוני רכב מילוט. המשטרה חוקרת את האירוע. 

רעול הפנים ניגש לדלפק הקבלה, כשכובע סקי מכסה את פניו וכפפות על ידיו, ומול עיניהם הנדהמות של עובדי המקום עקר את הקופה מהמקום ונמלט. תחילה ניסו העובדים לרוץ אחריו, מתוך מחשבה כי הקופה הכבדה תמנע ממנו להתקדם במהירות, אך אז רץ האיש לרחוב ברנר הסמוך ונכנס לרכב מילוט שהמתין לו מונע, עם שני אנשים בתוכו, ותוך זמן קצר הרכב נעלם.

"הוא פשוט עשה את זה מול הפרצוף שלי, עקר את הקופה, קרע את הכבל ורץ", מספר בעל המקום. "זה היה ערב שגרתי לחלוטין, זה היה ממש לא צפוי. כמובן שמיד הזמנו משטרה שהגיעה ממש מהר ונאלצנו לסגור את המקום לפעילות באותו ערב".

תלונה הוגשה למשטרה ולמחרת המקרה העביר בעל המקום את צילומי האבטחה למשטרה, אך ככל הנראה הן לא תיעדו את כל המקרה אלא רק חלק ממנו, עם זאת יש כבר קצה חוט למציאת האשמים.

"אין לי מושג מי זה היה, אפילו לא ניחוש. לצערי זה הפך למכה בעיר שלנו, זה ממש מוגזם מה שנהיה בחולון. אני מרגיש שאני עובד בשיקגו שלפני 50 שנה, כל שבוע יש מקרה שוד אחר בעיר. כמה ימים לפני כן תפסו אדם ששדד נהג מונית ונהג פרטי. אני מגיע מנתניה וזה מזכיר לי את העסקים אצלנו שהתמודדו בעבר עם אינסוף גנבות, הפכנו לנתניה ב'. בנתניה הצליחו לנקות את הרחובות, לכן אני מרגיש שחייבים לעשות משהו ואפשר".

ממרחב איילון של משטרת ישראל נמסר בתגובה: "עם קבלת דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות האירוע הגיעו ניידות למקום בתוך דקות ספורות. בוצעו פעולות לבירור נסיבות האירוע וסריקות אחר חשודים. משטרת ישראל פתחה בחקירה שהינה רק בראשיתה אולם נוכל לציין כי לא מדובר בשוד".