זירת אירוע הירי | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

גורמי רפואה קבעו את מותו של גבר כבן 50, באירוע ירי שהתרחש בסמוך לשעה 13:30 ברחוב הבנאי בחולון.

כוחות משטרה נמצאים בזירה, באיזור התעשייה בעיר, חסמו אותה ופתחו בחקירת האירוע, כאשר נכון לעכשיו ההערכה היא שהרקע לאירוע פלילי. על פי גורמי חקירה, לירי קדמה קטטה ומספר חשודים נעצרו בחשד לביצוע המעשה.

עדת ראיה סיפרה ל-ynet: "יצאתי לעשן סיגריה ושמעתי שלוש יריות, קללות, צעקות, ויכוחים, מריבות. אני חושבת שזה על חניה, אני לא בטוחה. ראיתי את הרוצח ועוד שני אנשים בורחים מפה. אחד עם האקדח בין הרגליים. הוא רץ לכיוון ההוא וזה הכל. הבוס בא והוא ניסה להחיות איכשהו את מי שנהרג".

חשוד ברצח מובל על ידי המשטרה | צילום: ניצן דרור

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה, כאמור, הגיעו לזירה בסמוך לשעה 13:30 והעניקו טיפול רפואי לגבר שנורה. לאחר ניסיונות לבצע בו פעולות החייאה, נקבע מותו.

הלל חמאווי חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים ביצענו החייאה על פצוע ירי שסבל מפגיעה רב מערכתית וללא דופק ונשימה. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו בזירת האירוע". 

פראמדיק מד"א שמוליק גלבשטיין הוסיף: "כשהגעתי למקום ראיתי גבר כבן 50 שוכב בחניה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פציעה מדממת בפלג גופו העליון.

"יחד עם צוותים נוספים של מד"א שהגיעו במהירות למקום הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו שימוש בתרופות, הנשמות ועיסויים אבל לצערנו מצבו הדרדר ונאלצנו לקבוע את מותו."

המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע והזירה.