צילום: קובי קואנקס      

עשרות אלפי מבקרים מכל הארץ הגיעו היום (חמישי) לחולון על מנת לצפות בתהלוכה שזכתה בכבוד בכינוי 'העדלאידע של המדינה'.

השנה הופקו לכבודה העדלאידע ה-27 במספר, כמות שיא של 50 מיצגים אמנותיים מקוריים מעולמות הפנטזיה והדמיון, ו-4500 משתתפים שיעשו  הרבה צבע ושמחה בסגנון הקרנבל.

בין המשתתפים וברוח הבחירות הקרבות בלטו בקהל השר לביטחון פנים גלעד ארדן, שר הכלכלה מאיר כהן וגם יו"ר העבודה, אבי גבאי, שהזניק את התהלכה בצוותא עם ראש העירייה מוטי ששון. בין הסלבים הקהל המקומי זיהה את כדורגלן העבר, איציק זהר, והצמודה. 

צילום: קובי קואנקס

בצעדה השתתפו דמויות של סלבס מתנפחים כמו עומר אדם, עדן בן זקן, נטע ברזילי וסטפאן, משאית קרנבל עם נגנים ורקדנים, מיצג של שרית חדד על התופים, סוסו הקסום והמעופף של הרקולס ודרקון ענק מתפתל.

צפו: ראש העירייה מוטי ששון מזניק את העדלאידע

איציק זהר והצמודה, הצטרפו לחגיגה | צילום: אביגיל קדם

הילדים בילו עם דמויות אהובות כמו סמי הכבאי, לולי, ומטוסי העל ג'ט אסטרה ודוני ובסיום התהלוכה תמתין לחוגגים מסיבה משפחתית צבעונית ושמחה.

צילום: קובי קואנקס

מסלול העדלאידע: מרח' סוקולוב 135 (פינת רח' יוסף סרלין), לאורך רח' סוקולוב, שמאלה לרח' הנשיאים ולאחר מכן לרח' ויצמן. התהלוכה תסתיים  מול בית העירייה ברח' ויצמן 58 (פינת רח' גולומב). הצירים המרכזיים לאורך המסלול נסגרו לתנועה. 

צילום: קובי קואנקס

מתחמים לנכים בכיסאות גלגלים מוקמו ברח' ויצמן 23-19 (כניסה דרך רחוב חומה ומגדל)  וברח' סוקולוב 101-97 (כניסה דרך רחוב קראוזה).

צילום: קובי קואנקס

מאות שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים התייצבו משעות הבוקר המוקדמות לאורך מסלול המצעד ואיבטחו את התהלוכה. במהלך האירוע המשטרה איתרה שבעה ילדים והשיבה אותם להוריהם. כמו כן, טופלו על ידי מד״א 13 משתתפים שנזקקו לקבלת טיפול רפואי.

השר הכלכלה מאיר כהן הצטרף לחגיגה | צילום: קובי קואנקס

גם יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי | צילום: קובי קואנקס

והשר לביטחון פנים גלעד ארדן | צילום: קובי קואנקס

פורים שמח לכולם | צילום: קובי קואנקס