צילום באדיבות המשטרה

   

סוף שבוע פרוע: לשכת התנועה ביצעה פעילות אכיפה בצומת 'טמפו' חולון, יחד עם יחידת בוחני רכב של משרד התחבורה, בנושא משקלים של רכבים כבדים.

במהלך המבצע נרשמו 5 הזמנות לדין כנגד נהגים עם משקל חריג, נגררו 5 משאיות ורישיונו של אחד הנהגים נפסל ל-30 יום ע"י קצין משטרה. בנוסף נרשמו 2 דוחות בגין משקל עודף.

עוד לפני ביצעו שוטרי לשכת התנועה של מרחב איילון במהלך יום שישי פעילות אכיפה ממוקדת כנגד עבירות מהירות ונסיעה תחת השפעת אלכוהול בעיר בת ים.

4 נהגים נתפסו בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול ושני נהגים בגין נהיגה מעל המהירות המותרת, כאשר אחד מהם, רוכב אופנוע, בן 30, תושב העיר בת ים, נקלט במכשיר הממל"ז (מד מהירות לייזר) כשהוא נוסע במהירות של 130 קמ"ש ברחוב מנחם בגין, כביש שבו מותרת הנסיעה ב-50 קמ"ש בלבד.

הנהג הובא לשימוע בפני קצין משטרה ובהמשך יובא בפני שופט בהליך שיפוט מהיר.

המשטרה: "פעולות אלו מצטרפות למגוון פעילויות אכיפה תעבורתית המתקיימות לאורך כל השנה וזאת לצד עשייה רבה ומגוונת של משטרת ישראל, שמטרתה "מניעה מצבית" והסברה בקרב ציבור משתמשי הדרך.

"משטרת ישראל תמשיך בפעילות אכיפת התנועה כנגד עבירות הגורמות לתאונות ואלו המשפיעות על חומרתן וזאת לשם שמירה על שלומו ובטיחותו של הציבור".