צילום: דוברות עיריית חולון

אגף ארגון ובקרה במינהל החינוך של עיריית חולון מבצע בימים אלה שיפור של המעטפת  בעשרות מבנים של גני ילדים ושל תנועות נוער, שבהם נמצא צורך בכך.

מדובר במבנים ישנים, שקירותיהם החיצוניים מתקלפים או מתפוררים בשל פגעי מזג האוויר או מסיבות אחרות. השיפוץ, שמתבצע בתיאום עם אגף גני הילדים ומנהלי הגנים תוך שמירה על בטיחות הילדים, כולל ניקוי שטח הקירות, ביצוע של תיקוני טיח ומילוי וכן צביעה חדשה למעטפת.

בנוסף, החל האגף ארגון ובקרה בשיתוף עם המחלקה לספורט בחברה לבידור ובילוי בשדרוג מתקני הספורט בבתי הספר ברחבי העיר למתקנים מתקדמים, מקצועיים ובטיחותיים יותר.

צילום: דוברות עיריית חולון

עד כה הותקנו עשרה מתקני כושר משולבים ובאחרונה הסתיימה התקנתם של מתקנים בבתי הספר הרצוג, מיתרים, החדש (הייטק הי), עתידים וארן. המתקנים מובנים משמונה תחנות: סולם אנכי לחיבור רצועת TRX, מדרגה אירובית, ספת בטן, סולם לשכיבות סמיכה, מקבילים, מתח, סולם אופקי ובטן תחתונה.

במהלך שיעורי החינוך הגופני לומדים התלמידים להשתמש במתקנים ולתפעל את האפשרויות השונות, תוך שהם מבצעים מגוון תרגילי כושר גופני גם במהלך ההפסקות ובשעות אחר הצהריים.  

כמו כן, חודש באחרונה גם מגרש הכדורסל בבית הספר היסודי הס באמצעות שיקום התשתיות, האספלט והציפוי הצבעוני. במקום הותקנה גם הצללה.  

צילום: דוברות עיריית חולון