אסף שפר | צילום מסך מתוך הקליפ

הזמר אסף שפר מחולון הוא מלחין וכותב שירים מוכר ואהוב בעולם החרדי. לאור המצב הפוליטי בארץ החליט שפר להוציא שיר שקורא לאחדות ומבקש מהפוליטיקאים למצוא דרך להתאחד.

"הטקסט פשוט צף ועלה כמו אויר לנשימה כמו גם הלחן שנראה שהתלבש על המילים כמו יד לעכבר המקלדת", מספר שפר, "המילים הן הדיבור והרצון של כל מי שסובב אותנו בעת הזאת ונראה שבצורך הזה כולנו מאוחדים.

"יש שיר מוכר שיש בו את המשפט 'כולם מדברים על שלום אף אחד לא מדבר על צדק'. אני הייתי מוסיף שאכן כולם מדברים על שלום אך במציאות פשוט עושים אחרת ונותנים למאזינים ולצופים לשמוע את מה שהם היו רוצים שיקרה אך למעשה ממשיכים בשיסוע פילוג והדרה. אני מאמין ששיר יכול להעביר את המסר אם ידברו על תכניו המהותיים בכלי התקשורת והמדיה, עכשיו הזמן למעשים ולשלום על ישראל".

בשבוע שעבר הזדמן לשפר להעביר את המסר באופן ישיר כשפגש את השר אופיר אקוניס, והח"כים רויטל סויד עומר בר לב ואיציק שמולי במסגרת בר מצווה המונית שערכה עמותת 'ציונה צרפת' למעל 100 בני ובנות מצווה ומשפחותיהם באשדוד. במהלך הסעודה בה השתתף גם בוז'י הרצוג, הפתיע שפר עם הגינג'ל ועל פי הסרטון שצולם במקום נראה שהפוליטיקאים אהבו את הרעיון.

בשיר משתתפים גם מאיר ישראל (אקורדיון) ויהודה בן משה (עיבוד והפקה מוסיקאלית), כאשר את המיקס עשו אולפני הניגון.