צילום: מטה המאבק

במכתב שנשלח אמש מטעם מטה המאבק נגד האנטנות הסלולריות הממוקמות בסמוך לבית ספר אורט, מודים ההורים לעיריית חולון ולפורום החברות הסלולריות על כוונתן להסיר חלק מהאנטנות, אולם הם מצפים שההבטחות יהפכו למעשים כבר בימים הקרובים.

נכון לעכשיו, כ-1,500 תלמידים וכ-200 אנשי צוות ההוראה עוד לא חזרו לשגרת לימודים בצורה סדירה. 

"אני מברכים את עיריית חולון על נכונותה להסיר יחד עם חברות הסלולאר את שלושת הפאנלים מתוך התשעה הפונים לבית הספר, ואנו מודים על כך באופן אישי", נכתב בהודעה שנשלחה בשם תלמידי אורט לראש העירייה, עם העתקים לשר החינוך נפתלי בנט וליו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה חברת הכנסת יואב קיש. "ואנו עדיין ממתינים שהדבר יקרה בפועל".

עוד נכתב שם: "לפי המסרים המגיעים מטעמכם נדרשים לכם שלושה ימים על מנת להסיר את האנטנות המכוונות לכיתוב בית הספר ומיד לאחר שהדבר יקרה בפועל נשלח את ילדינו לבית הספר. על בסיס המידע הזה ולפי הערכת הזמן הנדרשת לכם - הצפי הינו יום שני בבוקר, ה-26 בנובמבר. 

יקיים את ההבטחה? ששון | צילום: קובי קואנקס

"לפיכך, במידה ועד יום ב', בשעה 06:00 בבוקר, לא תעמוד הרשות בהתחייבויותיה להורים, לתלמידים ולוועדת הפנים של הכנסת  אנו נשקול את צעדנו בהחרפת המאבק".

המורים, המיוצגים במשא ומתן על ידי ארגון המורים ועו"ד סיגל פעיל, ימשיכו בעיצומים (השבתת השעה הראשונה), ויקבלו החלטות כיצד לנהוג על פי ההתפתחויות ביום שני הקרוב.