ד"ר גונן. "חבל שבעירייה לא מבינים שנשארתי אותה קרן" | צילום: קובי קואנקס

      

עם סיום הבחירות המקומיות מנסים כל המתמודדים להשאיר מאחור את התככים וההאשמות ולפתוח דף חדש במטרה להשקיע את האנרגיות בעשייה ציבורית, אך מתברר שזה לא תמיד קל. חברת מועצת העיר, קרן גונן, התפטרה מתפקידה כמנהלת מרכז 'מטרה' העירוני על מנת להתמודד בבחירות לראשות העירייה, ונראה כי עובדי העירייה מתקשים לשכוח כיצד בחרה לאתגר את ההגמוניה העירונית.

לפני מספר שבועות הבחינה גונן כי בעירייה מתעלמים מדואר אלקטרוני ומכתבים שהיא שולחת, בין היתר, היא ביקשה להוסיף את התואר שלה לשמה (ד"ר בתחום העבודה הסוציאלית) ברשימת חברי המועצה. להפתעתה, לא זכתה לתשובה, וכשביקשה להבין מדוע, נמסר לה כי המידע ששלחה מעולם לא הגיע לעירייה וכך גם המיילים שלה. בשיחה עם עובדי העירייה ביקשה קרן לפתור את העניין ואף ציינה כי טרם נרשם התואר שלה ברשימת חברי המועצה, אך קיבלה מענה תמוהה.

"נמסר לי כי לא רושמים תארים של חברי מועצה, רק שמות פרטיים", מספרת גונן, "זאת למרות שחבר סיעתו של מוטי ששון, רשום כד"ר רוק ואפילו סגן ראש העירייה, זוהר נוימרק, רשום עם תואר רו"ח. רק לאחר שהתעקשתי קיבלתי מענה למייל שלי, למרבה ההפתעה למרות שהם התעקשו שלא קיבלו ממנה מכתבים או מיילים הם ידעו בדיוק מה כתובת המייל החדשה שפתחתי כחברת מועצה ושלחו לשם מענה.

"יש תחושה לא נעימה כי מישהו מתקשה לשכוח שעזבתי מבחירה את המערכת על מנת לקדם אותה ממקום אחר. חבל שבעיריית חולון לא מבינים שנשארתי אותה קרן, אותה אשת מקצוע שרוצה לתרום ולעזור. אם הייתי מספיק טובה לנהל את מרכז 'מטרה' אני מספיק טובה על מנת לכהן כחברת מועצה יעילה ומקצועית".

יש לציין כי במהלך סוף השבוע עודכן תוארה של גונן באתר העירייה, שמסרה השבוע בתגובה: "לא ברור על מה מלינה חברת המועצה. תוארה מופיע באתר העירייה כנדרש ובכל תכתובת רשמית".