מצא לו עם מי להסתבך: כוכב הריאליטי מחולון, גילי כהן, נוהג להעלות סרטונים ויראליים מלאים בהומור וביקורת. אך דווקא הסרטון האחרון שלו עורר סערה גדולה ועלול להגיע לבית המשפט.

צילום: פרטי, רונן פדידה יח"צ

בסרטון המדובר כהן מתייחס לסכסוך בין הזמר אייל גולן למגישה אופירה אסייג, לאחר שגולן מחק את מרבית האנשים אחריהם עקב באינסטגרם והשאיר קבוצת חברים מצומצמת שאסייג איננה אחת מהם. אסייג אירחה את גולן בתוכנית שהיא מגישה עם אייל ברקוביץ' והתעמתה עימו על כך ולמרות הניסיונות לגשר בין הצדדים היה ניכר כי היא עדיין כועסת על גולן.

כהן פתח את הסרטון בכך שטען כי התוכנית של אסייג יותר נמוכה מים המלח, דיבר עליה בלשון גסה מבלי להכחיש כי הוא לא סובל אותה, כינה אותה עלובה, פתטית וקנאית וכינה את הריאיון עם גולן כמפגש אימים בו הוא ייחל להתקפה על ישראל, רק כדי לעצור את "האייטם המבזה הזה" כהגדרתו ואף ציין כי התפלא שגולן לא הפך שולחן בתוכנית.

רגע השיא היה כשכהן התייחס לאמירה של אסייג כי שכבה על הגדר עבור גולן, כהן צעק למצלמה אמירות קשות ואף התייחס לחיי הנישואים של אסייג. הסרטון זכה לעשרות אלפי צפיות ושיתופים, זאת למרות שבזמן פרסומו חשבונו האישי של כהן היה חסום והוא לא יכול לקדם אותו. תוך זמן קצר פורסם כי אסייג מתכוונת להגיש תביעה משפטית נגד כהן. 

גילי, קיבלת את כתב התביעה?

"לא, אבל אני תמיד ישן עם מצופים אז אני לא דואג. היא העלתה סטורי עם צילום מסך לטקסט שהיא שוקלת לתבוע אותי וסימנה בעיגול אדום אז אני מניח שזאת הדרך שלה. תראי, אני זרקתי עליה טיל, היא טוענת שהיא אישה חזקה אבל במקום לשלוח טילים בחזרה היא רצה לאו"ם. אני לא חושש, את הנעשה אי אפשר להשיב ושתעשה מה שהיא רוצה".

מאופירה אסייג נמסר כי הנושא נמצא בבדיקה משפטית אצל עורכי הדין.