מזירת האירוע בחולון | צילום: דוברות איחוד הצלה 

הבוקר, בשעה 08:04, בזמן האזעקות באזור גוש דן התקבלה במוקדי החירום של מד"א במרחב איילון ו'איחוד הצלה' קריאה על ילדה בת 8 שאיבדה את הכרתה בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ו'איחוד הצלה' שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי מציל חיים וביצעו פעולות החייאה עד שחזר הדופק ופינו את הילדה לבית החולים 'וולפסון' במצב קשה ויציב כשהיא מורדמת ומונשמת. נדב
 
פראמדיק מד"א אנדרי ירמייב סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו בחדר המדרגות של הבניין בילדה כבת 8 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. סיפרו לנו שבזמן האזעקה הם יצאו להתמגן בחדר המדרגות ואז היא איבדה את הכרתה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל פעולות החייאה מתקדמות, עיסויים, הנשמות, מתן מכות חשמל וטיפול תרופתי עד שחזר הדופק וייצבנו את מצבה ואז פינינו אותה לבית החולים כשהיא במצב קשה ויציב, מורדמת ומונשמת."

שמואל משולם חובש ב'איחוד הצלה' סיפר: "כשהגענו למקום סיפרו לנו השכנים כי הילדה איבדה את ההכרה והתמוטטה בחדר המדרגות כתוצאה מחרדה עקב שמיעת האזעקה. ביצענו בה החייאה מוצלחת בסיוע צוות ניידת טיפול נמרץ ומתן שוקים חשמליים מדפיברילטור".

הילדה פונתה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים 'וולפסון'.

מבית החולים 'וולפסון' נמסר כי, "הילדה נמצאת כעת בביה"ח 'וולפסון', בעוד צוותים שלנו נלחמים על חייה. מתבצעות כעת פעולות החייאה מתקדמות. רופאינו מבצעים מאמצים לייצב את מצבה".