דקירה, תקיפה. צילום: שאטרסטוק

בעל רכב שהקונה לא עמד בתשלומים, הגיע לפני כשבוע וחצי לביתו של הקונה וביקש ממנו את הכסף או את הרכב בחזרה. הקונה בתגובה דקר אותו על פי החשד וחתך אותו בכל חלקי גופו. כמו כן קבע לו "קנס" כפיצוי על זה שהוא העז לבוא ולדפוק על דלת ביתו.

המקרה אירע בשעה שבע וחצי בבוקר, באמצע רחוב סואן בלב העיר חולון. המוכר הנדקר ניגש לקבל טיפול בבית חולים, אולם ברח מהמקום לפני שהמשטרה הספיקה להגיע אליו ולבדוק לפשר המקרה. החשוד בדקירה טען מצדו כי כלל לא דקר אף אחד, וכי המוכר הוא בכלל נוכל שעקץ אותו עם הרכב, ועכשיו גם מעליל עליו עלילת שווא.

הקונה נעצר ביום חמישי האחרון על ידי המשטרה ובית המשפט האריך את מעצרו בחמישה ימים. השופטת הסבירה: "אופי העבירות אשר מלווה אליהם חשש ופחד... והפציעות של המוכר אשר מתאימות ועולות בקנה אחד עם התיאור בתלונה".

במקרה אחר, המשטרה עצרה בשבוע האחרון בן 30 מרמלה החשוד כי שדד לפני ארבעה חודשים קיוסק בחולון. בחקירתו סיפר על ויכוח עם הבעלים על הכסף, אבל טען שהוא החזיר לו הכל. המשטרה התעקשה על השארתו במעצר והציגה בפני בית המשפט את הסיבה האמיתית. השופטת זהר דיבון סגל מראשון לציון, התרשמה מהסיבה מאוד והשאירה אותו כלוא לחמישה ימים נוספים.