רחוב הופיין בחולון | צילום: קובי קואנקס

 באוגוסט זה מתחיל: רחוב הופיין בחולון צפוי לעבור מהפך שמטרתו לשפר את איכות חיי התושבים. את עבודות החידוש תבצע עיריית חולון, בשיתוף תאגיד 'מי שקמה', והן יחדשו את רחוב הופיין, בקטע שבין הרחובות ויצמן לבין אילת.

במסגרת העבודות ישודרגו תשתיות חשמל, תקשורת, מים וביוב, ויותאמו לקצב גידול האוכלוסייה. כמו כן, ייבנה מובל ניקוז לצמצום ההצפות שנגרמות ממי גשמים, יחודשו הכבישים והמדרכות לבטיחותם ולנוחותם של הולכי הרגל ויפותחו דרכי גישה ותחבורה, כולל הוספת רמזור בצומת הרחובות זלמן ארן והופיין.

כחלק מפיתוח מרחב ציבורי נעים יוקם גם שביל אופניים, שיתווסף לרשת שבילי האופניים שמתוכננת בעיר, וכן יטופלו חזות הרחוב, התאורה והגינון.    

העבודות יתבצעו בימים א'-ה', בשעות 19:00-07:00, ובימי שישי עד השעה 14:00. בשלב הראשון של הפרויקט יבוצע המקטע הדרומי בין הופיין מס' 2 לבין מס' 50, ובשלב השני יבוצע המקטע הצפוני בין הופיין מס' 1 לבין מס' 45. ייתכנו שינויים בשלבי הביצוע ובמשך העבודות.

במהלך העבודות לא תתאפשר חניית כלי רכב ברחוב כולו. תנועת כלי הרכב תתאפשר בכל שלבי העבודות לכיוון היציאה מהעיר (ממזרח למערב) בלבד. מעבר בטוח ונגיש להולכי רגל יתאפשר ללא הפרעה.

התושבים ובעלי העסקים יעודכנו מראש על הפסקות חשמל, מים ותקשורת, כמו גם על עבודות שמתוכננות להתבצע בשעות הלילה. פינוי האשפה יתנהל כסדרו.

תושבים ובעלי עסקים באזור מוזמנים למפגש הסברה, שבו יוצג הפרויקט על כל שלביו, ויינתן מקום לשאלות. המפגש יתקיים ביום שלישי, 23.7.19, בשעה 18:30, במרכז הקהילתי נאות רחל ברח' שבטה 2. 

מידע על אודות שינויים בתחבורה הציבורית ניתן יהיה למצוא באתר העירייה, בתחנות האוטובוסים וכן באפליקציית moovit. קבלת קהל לתושבי הרחוב תתקיים במהלך הפרויקט במועדים מיוחדים, פרטים על כך יפורסמו בהמשך באתר העירייה.

חברת "קשרי קהילה" נבחרה בידי העירייה ללוות את התושבים ואת בעלי העסקים לאורך כל שלבי הפרויקט. ניתן ליצור קשר עם ליזה, נציגת החברה, בטלפון 072-2211599

או בדוא"ל liza@bncr.co.il. כמו כן, ניתן לפנות למוקד העירוני 106.