המחשה: הרצל יוסף
כתב אישום הוגש נגד תושב חולון, צעיר כבן 27, זאת לאחר שהתפרע במועדון בילוי בעיר, היכה את המאבטח והביא לפציעתו. הצעיר, בעל עבר פלילי, אף ניסה להטעות את השוטרים כאשר ניסה להזדהות בתור אחיו התאום.

המקרה המדובר אירע לפני שלושה חודשים, כאשר הצעיר וחברו יצאו לבלות בפאב הנמצא בחולון. באותה שעה שהו במקום מבלים רבים נוספים וביניהם קבוצת צעירים נוספת שהגיעה לכדי עימות עם הנאשם וחברו. בין שני המחנות החל ויכוח קולני, שהתלקח לכדי ריב אלים עד שלמאבטחים במקום לא הייתה ברירה אלא להוציא אותם אל מחוץ למקום.

הצעיר וחברו, כמו גם שאר המעורבים בקטטה, המשיכו להתקוטט ביניהם בחוץ אך מהר מאוד הופנה הזעם כלפי המאבטחים שהוציאו אותם החוצה. על פי החשד, חבורת הצעירים צעקה לעבר המאבטחים, טיפסה על הגדרות ודרשה מבעלי המקום להשיב אותם פנימה.

בשלב מסוים הלכו הצעיר וחברו אל אחד המאבטחים, היכו אותו והשליכו חפץ חד לעבר ראשו, דבר שגרם לו לפציעתו. בעקבות זאת הגיע צוות רפואי ופינה אותו לבית החולים, שם היה צורך בתפירת החתך.

ניידת משטרה שהגיעה למקום החלה לסרוק באיזור אחר הצעירים שנמלטו מהזירה וכעבור זמן קצר הצליחה לאתר את החשוד בתקיפה כשהוא עומד בצד הדרך. לבקשת השוטרים שיזדהה, ניסה הצעיר להטעות אותם ומסר את פרטיו של אחיו התאום, זאת בתקווה שהפרטים שיופיעו במסוף המשטרתי יניחו את דעתם של השוטרים.

על אף הניסיון השוטרים לא קנו את גרסת הצעיר ולקחו אותו לתחנה, שם המשיך הצעיר בהתנהגותו, וסירב לשתף פעולה עם השוטרים. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום על התחזות, הפרעה לשוטר ותקיפה.