צילום: שוקי בן יוסף

תיאטרון המדיטק בחולון צפוי לקיים בחג החנוכה הקרוב פסטיבל לכל המשפחה שיכלול אטרקציות, אירועים ומופעים. ההצגות יתקיימו בין ה- 24-25.12, 28.12, בשעות 10:30, 12:30. 

נועם שמואל, המנהל האמנותי של תיאטרון המדיטק: "אנחנו גאים להעלות בבכורה ישראלית עיבוד חדש ומקורי לקלאסיקה  ד"ר דוליטל, סיפור המוכר לכל ילד והורה בארץ ובעולם. זוהי הפקה מושקעת ותיאטרלית להפליא עם עלילה בעלת ערך מוסף הכולל חברות, הקשבה לזולת ואהבת בעלי חיים".

ד"ר דוליטל. צילום: בני גם זו לטובה

בין היתר תעלה הצגת הבכורה למחזה "ד"ר דוליטל" המגוללת את סיפורו של רופא בני האדם, דוליטל, שאוהב מאוד בעלי החיים. הוא אוסף אליו אינספור חיות אבודות ומשכן אותן במרפאתו. עוד תוכלו לראות את ההצגות: הלב, איינשטיין, חנן הגנן, ילדי בית העץ ועוד.

המחירים ינועו בין 45 שקלים ל-75 שקלים ביום המופע.

לצד ההצגות יתקיימו אירועים וסיורים במוזיאון. לכבוד חג החנוכה החליט מוזיאון הילדים בחולון על בניית והצבת סביבון ענק ברוחב מטר וחצי ובגובה כ 3 מטרים ברחבת המוזיאון, קירותיו של הסביבון יהיו חלקים ויאפשרו לאורחי המוזיאון להגיע ולחתום עליו או לצייר. בימים בהם יוצב הסביבון מוזמנים מבקרי המוזיאון להגיע ולהשתתף בעיצובו של הסביבון, להצטלם עם הסביבון, להשאיר חותמם ולהתרשם מגודלו.