שטפי דם מילאו את פניה | המחשה: shutterstock

    
בתביעה שהגישה אישה בשנות ה־60 לחייה, נטען כי חברת קוסמטיקה מקומית חייבה אותה עבור טיפול ללא הסכמתה. בנוסף טוענת האישה, תושבת חולון, כי האבחון שעשו לה פגע בפניה באופן בלתי הפיך ובטחונה העצמי נפגע.

לפני כחודשיים, כך מספרת האישה, היא נכנסה למכון קוסמטי מוכר לאחר שקראה על טיפולים נגד קמטים שהמקום מתמחה בהם. במהלך הבירור עברה האישה מספר שיחות עם המטפלים במקום, שטענו כי הקמטים שאותם היא מעוניינת להסיר מתחת לעיניה אינם קמטים רגילים ושיטת הטיפול היא הזרקת חומר מיוחד מתחת לעיניים שיצליח לפתור את הבעיה.

לטענתה, במסגרת הטיפול היא קיבלה זריקה אחת ולאחר מכן הוצגה בפניה תוכנית שלמה לטיפול שבה היא תוכל לשפר את מראה פניה.

לדבריה, היא בחנה את הטיפול שהמקום הציע אך לא חתמה עימם על הסכם, שכן לא רצתה להתחייב לתהליך ארוך שעלותו למעלה מ־15 אלף שקל.

למרות זאת, כך היא מספרת, כעבור מספר ימים כאשר בחנה את החיובים הכספיים שלה בסוף החודש היא הבחינה כי ירד תשלום ראשון עבור טיפולי פנים במכון הקוסמטי. לדבריה היא מיהרה למקום וביקשה לדעת בגין מה היא חויבה אך נדחתה פעם אחר פעם בטענה שהמנהלת יכולה לספק את התשובה אך היא איננה זמינה.

בנוסף לכל אלו, טוענת האישה, בעקבות הטיפול הבודד שאותו עברה במקום, נפגעו נימים בפניה, בדיוק במקום שבו הוזרק לה החומר המיוחד, ושטפי דם מילאו את פניה, דבר שמנע ממנה להתרועע עם אנשים אחרים ופגע לה בביטחון העצמי.

בעקבות כל אלו החליטה האישה שלא לוותר והגישה תביעה לבית משפט השלום בראשון לציון נגד המכון בסך של 20 אלף שקל.