סכסוך בין הורים מחולון לגננת בגן של בתם הגיע עד לבית המשפט עם טענות ללשון הרע והפצת שמועות.

המחשה: shutterstock

תחילתו של הסיפור בשנת 2018, אז למדה בתם של בני הזוג, פעוטה כבת ארבע באחד מגני הילדים בעיר. לטענת ההורים, בשלב מסוים התפתח סכסוך בין האם לגננת ומאז הידרדרו היחסים.

לטענת ההורים, בעקבות אירוע נקודתי שקשור לפעילות בגן, צעקה הגננת על האם בפני הורים אחרים, הטיחה בה כינויים מעליבים שונים ובין היתר כינתה אותה 'כלבה'.

לפי התביעה, כאשר האב שמע על התנהגות הגננת לאשתו הוא הגיע לגן ודרש ממנה לחדול לפנות אל אשתו בצורה לא מכובדת, אולם הדברים לא רק שלא נפתרו אלא אף החמירו.

לטענת ההורים, בעקבות הסכסוך נפגעה גם בתם שכן היא זכתה להתעלמות מצד הגננת והיא חדלה, כך לטענתם, להעביר להם מידע חיוני על בתם.

ההורים החליטו לערב בנושא גורמי חינוך נוספים, ולטענתם, באחד המפגשים המשותפים השמיעה הגננת ביקורת נגד האב וטענה שהוא אינו אב טוב.

בתגובה השיב האב כי הוא אהוב ואהוד על כל הילדים, מה שגרר לטענת ההורים אמירה מעליבה ומקוממת מצד הגננת שטענה כי היא ראתה כיצד הוא מכניס ידיים אל מתחת לבגדיהם של חלק מהילדים.

אמירה זו היתה מבחינת זוג ההורים חציית קו אדום ובשבוע שעבר הם הגישו נגד הגננת תביעת לשון הרע בבית משפט השלום בראשון לציון, בסך 100 אלף שקל. טרם הוגש כתב ההגנה.