הורים לתלמיד כיתה ג' בבית ספר בחולון טענו שבנם הותקף על ידי מורה. לטענת ההורים, המורה גייסה שני תלמידים, שגררו את בנם על הרצפה. תלונה אף הוגשה למשטרה ובמשרד החינוך הבטיחו לבדוק את הנושא, אלא שכעת טוענים ההורים כי בנם הוא היחיד ששילם את המחיר על התקרית.

התלמיד."עזב את כל מה שמוכר לו" | צילום פרטי

"מאז המקרה הבן שלנו הועבר לבית ספר אחר אבל המורה ממשיכה ללמד כרגיל כאילו כלום לא קרה", טוען האב. "במשרד החינוך הבטיחו שיעמידו את המורה לשימוע, אבל הרבה זמן עבר מאז ודבר לא קרה".

על פי תלונת ההורים, בנם סירב לצאת משיעור מוזיקה והמורה קראה למורה נוספת שמשכה אותו בכוח ועיקמה לו את היד. כשהיא הבינה שהיא לא מצליחה להוציא אותו היא ביקשה משני ילדים מהכיתה לסייע לה, והם גררו אותו על הרצפה והוציאו אותו בכוח מהכיתה.

לטענת ההורים, נמסר להם כי דווקא התלונה שהגישו במשטרה מונעת את ההליך המשמעתי מול המורה. "אמרו לנו שכל עוד המשטרה חוקרת, משרד החינוך לא מתערב וגם לא מבצע שימוע. אבל כולם יודעים שחקירה משטרתית יכולה להימשך זמן רב, כמה זמן עוד ימתינו? הבן שלנו נחקר ונתן עדות, הוא סיפר הכל ועשינו כל מה שביקשו מאיתנו, אבל הסחבת הזאת מוגזמת.

"בינתיים דווקא הקורבן הוא זה שנענש ושילם את המחיר. בזמן שהבן שלי עזב את כל החברים שלו, את הכיתה שלמד בה ואת כל מה שמוכר לו ועבר לבית ספר אחר, המורה ממשיכה כאילו כלום לא קרה".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "על פי חוק לא ניתן לקיים שימוע בזמן חקירה משטרתית, מחשש לשיבוש הליכי חקירה. גם אנו ממתנים להוראות המשטרה".