בית ספר 'ניצנים' בחולון | צילום: קובי קואנקס 

בשבוע שעבר החליט מנהל בית ספר 'ניצנים', מיכאל בן מיכאל, להתפטר מתפקידו על רקע המאבק לבחירת יו"ר ועד ההורים בבית הספר. במכתב ההתפטרות שהגיש, טען בן מיכאל כי גורמים במינהל החינוך דרשו ממנו לבצע בחירות נוספות, באופן שסותר את חוזר מנכ"ל משרד החינוך, ולאחר שלדבריו לא קיבל גיבוי, החליט לסיים את תפקידו.

לאחר הגשת המכתב החל מאבק בניסיון לגרום לו למשוך את התפטרותו. כיוון שבן מיכאל חדש בתפקיד ועד היום שימש כמורה בבית ספר אחר בחולון, רבים התפלאו כיצד בזמן כה קצר הוא כבר החליט לעזוב. במקביל, הורים לתלמידים וקולגות של בן מיכאל החליטו לפתוח עצומה כדי להשאירו בתפקיד.

"אמנם מר בן מיכאל משמש כמנהל בית הספר כמה חודשים בודדים, אולם במהלך תקופה קצרה זו, נכנס הוא ללבם של ילדי בית הספר, הצוות החינוכי וגם שלנו, ההורים, ואף הוכיח את יכולותיו", לשון העצומה עליה חתמו כמעט 500 גולשים.

כעת נראה כי העצומה השיגה את מטרתה, בן מיכאל חזר בו מהתפטרותו, מנהל החינוך ומשרד החינוך אישרו לו להמשיך לעבוד ועל פי גורם המעורה בדברים, שתי המועמדות לוועד ההורים החליטו שלא להתמודד בבחירות הקרובות. "טוב שכל הגורמים החליטו להרים ידיים והבינו שבמלחמות לא מקדמים כלום. בחירות חדשות ובלתי תלויות יטיבו עם כולם ונקווה שבית הספר יחזור למסלול טוב יותר", נמסר.