אישה מחולון, בתחילת שנות השלושים לחייה, נעצרה על ידי המשטרה וכתב אישום הוגש נגדה בגין ניהול בית בושת. האישה נאשמת שהיתה אחראית על סידור העבודה היומי של מספר נשים, שקיבלו מדי יום עשרות לקוחות להם סיפקו שירותי מין.

הנשים הפרישו מחצית מהכנסתן לעסק | המחשה: קובי קואנקס
הנאשמת, יחד עם שותפה נוספת, ניהלה במשך כחמישה חודשים את בית הבושת, שבו על פי כתב האישום הועסקו מספר נשים שנתנו מדי יום שירותי מין עבור גברים מזדמנים.

תפקידה של האישה היה לדאוג לכל הניהול השוטף של המקום ובמסגרת זו היא היתה אחראית על סידור העבודה של הנשים, ניהלה כרטיסיית לקוחות ודאגה לתפעול הכספי של בית הבושת.

בנוסף, ההתקשרות מול הלקוחות נעשתה מולה, כך שאת הטלפונים להזמנת קבלת שירות מיני היא ערכה. במהלך חקירת מעשיה של האישה התברר כי הנשים שעבדו במקום היו מקבלות מדי יום בין חמישה ל־13 לקוחות, כשכל אחד מהם היה משלם 300 שקלים.

מסכום זה התבקשו הנשים למסור מחצית לקופת המקום. עוד התברר כי נשים שהיו מקבלות קהל לקוחות גדול "זכו" בבונוס של חמישים שקלים נוספים.

בכתב האישום שהוגש נגד האישה נכתב כי כאשר פשטו השוטרים על המקום היא החלה לקלל אותם וניסתה להפריע להם לבצע את תפקידם. בנוסף, את מכשיר הטלפון הנייד של המקום שבו נשמר מידע על העסק היא ניסתה להסתיר כשהחביאה אותו בתוך תחתוניה.

בשבוע שעבר, כאמור, הוגש נגדה כתב אישום בגין ניהול מקום לשם זנות וסרסרות. הדיון המשפטי נגדה ונגד שותפתה לניהול המקום יחל בעוד כארבעה חודשים, בבית משפט השלום בתל אביב.