אתי יוחנן. צילום: פרטי

המהפך של אתי: אחרי שלושה עשורים בשירות המשטרה, תושבת חולון אתי יוחנן (65) קצינה לשעבר במשטרה מגשימה חלום.  

יוחנן היא קצינה לשעבר בדרגת סנ"צ במשטרה. את שרות התחילה כקצינת רווחה במרחב איילון, משם עברה לתפקידי רישום, לוגיסטיקה ורווחה ובשנת 1997 התבקשה להקים את אגף התנועה בבית דגן, יחידה שעד אז לא היתה קיימת.

"תחשבי מה זה להקים יחידה משטרתית מאפס, אלו היו ימים מטורפים של עבודה אינסופית ואל נחנו עד שלא ראינו אגף מושלם בכל ההיבטים. במהלך השרות שלי היו לי תפקידים מאתגרים ומעניינים. במקביל גם התחתנתי, גדלתי את שלושת ילדי וחלמתי על תחומים אחרים. תמיד עניין אותי התחום האומנותי. גם במשטרה אני הייתי זאת שכותבת ברכות, מארגנת אירועים ומפיקה. ארגנתי את ימי הספורט, אירועים לילדים וטקסים, אבל זה היה סוג של קהל שבוי, לכן ידעתי שבפנסיה אהפוך את זה לקריירה".

ליוחנן תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במנהל וחינוך, אך כשיצאה לפנסיה בחרה להגשים את החלון הישן ונכנסה לשואו ביזנס "בהתחלה ייצגתי זמר אחד וכתבתי לו שיר, כשראיתי שזה מצליח התחלתי לאסוף עוד אמנים. פתחתי את החברה שלי 'סטאר הפקות' והיום אני מייצגת מגוון רחב של זמרים, שחקנים ומרצים, בניהם אביחי מליחי שכתב לענקי הזמר המזרחי, זמרת השנסונים אורלי סלומון, הזמרת מורן מזוז, הזמרת הדרום אמריקאית לילה מלקוס, הזמר נתנאל ועוד. במקביל מאוד פעילה בפורום נשות חולון ומיד מייצרת עוד נטוורקינג. אני עדיין כותבת שירים ומציירת ומנסה להשיג כמה שיותר חשיפה".

שינוי משמעותי מהעבודה במשטרה.
"זה נכון. לפעמים אני מתגעגעת למשטרה, לסדר וההקפדה שם. עם אמנים הכל שונה, יותר ריגשי וגמיש, במשטרה הדברים מאוד ברורים אין מקום להפכפכות, יש כללים ונצמדים לנהלים. למרות זאת, עד היום יש לי זיקה גדולה למשטרה, אני מפעילה את מועדון הגמלאיות של מחוז תל אביב ושומרת על קשר חם עם כולם".