בלו ולנטיין

אין דבר יותר מדכא מאהבה, נכון? "בלו ולנטיין" הוא ממש לא סרט רומנטי דביק, אלא דווקא אחד כזה שמזכיר לנו שאהבה היא לא דבר פשוט, וכל הכוכבים והניצוצות שאנחנו מרגישים בהתחלה, נעלמים כאשר המציאות מכה בנו.

ריקוד מושחת

מי מאיתנו לא ניסתה לשחזר, בשלב זה או אחר של חייה, את סצנת הסיום המהוללת מהסרט הבלתי נשכח "ריקוד מושחת"? ואיך אפשר שלא להתאהב בפטריק סוויזי ולהרגיש גם קצת כמו "בייבי". הסרט המוזיקלי והרומנטי משנת 1987, שהפך לקאלט, בהחלט ירים לכן את מצב הרוח.

רומן על אמת

סיפור אהבה מטורף בין צעיר לזונה. יש גם סמים ברקע, סרסורים ועוד כמה סיטואציות הזויות, בדיוק מהסוג שרק קוונטין טרנטינו יכול לספק. ואם זה לא מספיק טוב לכן, אז תוכלו להתנחם בכריסטיאן סלייטר (בתקופה שהוא עוד היה גבר נחשק).

מציאות נושכת

מי לא רוצה להתערבב ולהתחבט עם עצמה על אהבה. הסרט שהפך את דור ה-X למה שהוא, עם איתן הוק ווינונה ריידר, בהחלט יספק לכן את הזמן לחשוב מהי אהבה, מה עושים איתה, איך מתמודדים איתה ואיך היא נראתה בעיניים של צעירים בשנות העשרים.

50 דייטים ראשונים

מה יכול להיות יותר רומנטי מגבר שעושה כל כך הרבה מאמצים בשביל "להתחיל" עם בחורה. הקומדיה הרומנטית עם אדם סנדלר ודרו ברימור, בהחלט תעלה לכן חיוך על השפתיים, או לפחות תיתן לכן תיקווה לקיומם של גברים שעוד מוכנים להשקיע בשביל האהבה.

כשהארי פגש את סאלי

אם יש לך ידיד ממש טוב שאת מאוהבת בו בחשאי, הסרט הזה עשוי לתת לך תקווה. "כהשארי פגש את סאלי" היא אחת הקלאסיקות הקולנועיות שאף פעם לא מאכזבות, ותמיד כיף לראות אותן שוב ושוב.

נאמנות גבוהה

מערכת יחסים מפוספסת בין גברים לנשים? גבר רגיש שנעזב על ידי בת הזוג שלו? הסרט הזה, שמשלב ארגה לעבר, מוזיקה טובה ורומנטיקה, יגרום לכן להציץ לרגע גם אל עבר הצד השני.

היא

העתיד כבר כאן, וגברים יכולים, מסתבר, להתאהב במערכת הפעלה. זה לא עוד סיפור על גבר ש"להוט" אחר טכנולוגיה, אלא דווקא סיפור על גבר בודד שמחפש אוזן קשבת. תוסיפו לזה את חואקין פיניקס וקיבלתן שעתיים של תענוג אינטליגנטי ומרגש. 

 חיזור גורלי

מה קורה לגבר שמחליט לבגוד באשתו? זה בדיוק מסוג הסרטים שגורמים לנו קצת לשמוח לאיד וקצת לשמוח בשפיותנו. 

הרומן שלי עם אנני

וודי אלן ודיאן קיטון באחת מהקומדיות הרומנטיות הנהדרות של כל הזמנים, המגוללת סיפור אהבה סבוך ולא פשוט בין זוג נשוי, על רקע ניו יורק המשכרת.