תחום טיפולי הפנים לא מפסיק לחדש ולהמציא את עצמו מחדש. אז לכבוד השנה החדשה, קבלי מקבץ של כל הטיפולים החדשים שמחכים לך במרפאות האסתטיקה.

פיסול אף ב- 20 דקות בלבד

למי שמחפשת פתרון מהיר, ללא ניתוח וללא כאב, ברשת המרפאות "אמריקן לייזר " מציעים טיפול חדשני, אשר מאפשר בשיטה מתקדמת לפסל אף ב-20 דקטת  בלבד,  תוך כדי מילוי מדויק של חומצה הילאורונית - בלוטרו אינטנס היוצרת מראה סימטרי, יפה וחשוב מכל טבעי.

פיסול אף. אילוסטרציה, צילום: shutterstock

הטיפול נעשה באמצעות טכניקות של מילוי והצללה של החומר היוצרים מראה - סימטרי ואחיד, ללא גבשושיות. לצד אלו משתמשים גם בטכניקה עדינה המטפלת בזוויות של חוד האף, הנחיריים וגשר האף המאפשרת לשנות ולכוונן עד לקבלת מראה מאוזן ונחשק. פיסול אף יכול להחזיק שנה ואף יותר אבל בהחלט ידרוש מהמטפלים המעוניינים במראה טבעי ומאוזן לאורך זמן לחזור עליו אחת לתקופה. טווח המחירים החל מ- 1,800 שקלים, נמכר כחבילה הכוללת גם קרם טיפולי.

מתיחת צוואר ללא ניתוח

ד"ר להבית אקרמן מציעה שני סוגים של טיפולי חידוש העור ומתיחת הצוואר ללא ניתוח.

מתיחת קו הלסת והסנטר ע"י הטכנולוגיה החדשנית אולטרה (ULTHERA) - טכנולוגיה זו הגיעה לא מזמן לישראל, אחרי שבארה"ב הפכה לפופולארית יותר ויותר בזכות היותה יעילה מאד ונטולת כאב. מדובר בקרני אולטרסאונד שמצליחות לחדור לעומק ולייצר חימום מקומי בשכבת רקמת החיבור אשר מתחת לעור- וכן זה ללא כאב וללא פצעיה של שכבת העור החיצונית. כך שבעצם מיד לאחר הטיפול אין כל סימנים על פני העור. החימום העמוק הזה מתניע תהליך של ייצור קולגן חדש בעור ומתחת לעור ובכך מצליח לייצר מתיחה של השכבות העמוקות יותר ומשמעותית יותר. התוצאות נשמרות למשך שנתיים ולעיתים יותר. מחיר הטיפול הינו 5,000 שקלים. 

טיפול ע"י חומצה היאלורונית משודרגת סקינבוסטר (SKINBOOSTERS) -חומצה היאלורונית מתקדמת אשר מורכבת מחלקיקים זעירים ומשמשת למתיחה ולמיצוק ולהחדרת לחות עמוקה לעור. בניגוד לחומצה היאלורונית הרגילה שמיועדת להחזיר נפח- החומר הזה מוזרק בטכניקה ייחודית- בו מפזרים כמויות זעירות של חומר על פני כל שטח הטיפול. מכיוון שהחומר מיוצב מבחינה ביוכימית- התוצאה נשמרת למשך זמן ארוך ביותר. הטיפול גורם למראה מוצק יותר של הצוואר, משפר מרקם וקמטוטים ומעודד את העור לייצר קולגן חדש. נוסחא זו  מבטיחה תוצאה טבעית ולזמן ממושך. מדובר בטיפול פשוט ללא תופעות לוואי משמעתיות. תוצאת הטיפול ניכרת לעין לאחר חודש עד חודשיים מהטיפול. מחיר הטיפול הינו 3,400 שקלים לטיפול מלא לצוואר הכולל 2 מזרקי סקינבוסטר.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

חידוש וריענון עור הפנים

אצל ד"ר לריסה ברק מצאנו מספר טיפולים חדשניים שמטרתם לחדש ולרענן את עור הפנים.

לאלו המעוניינות להעלים קמטוטים, למצק את העור ואף להיפטר מצלקות אקנה, טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו הנקראת "מיקרופלזמה" תפתור את הבעיה. הטיפול נמשך 30-45 דקות, ויש צורך בסדרה של 6-8 טיפולים, במחיר של 1,500 שקלים לטיפול. אפשרות פחות אגרסיבית לטיפול בקמטים היא ה"קליר ליפט" שפועלת באמצעות לייזר. גם כאן יש צורך בסדרה של חמישה טיפולים, בעלות של 2,000 שקלים לטיפול.

מי מכן שרוצה להעלים את קטמי הפיגמנטציה מהשמש או מהגיל, הטיפול בגלי אור בשילוב של מוצרי הבהרה יספק תוצאות מבטיחות. גם הפעם יש צורך בסדרה של שלושה טיפולים במחיר של 1,500 שקלים לטיפול. אפשרות נוספת היא טיפול בודד של חידוש עור הפנים לכבוד ארוחת החג באמצעות החדרת חמצן ומסיכת זוהר יכינו יהוו אפשרות להתרענן ולהתחדש. מחיר הטיפול עומד על 800 שקלים.

מיצוק עור הפנים

הקליניקה של מותג הקוסמטיקה הבינלאומי דה-שלי משתמש בטכנולוגיית הלייזר החדשנית של חברת fotona על מנת לספק לעור מראה צעיר ומוצק. ללייזר יש היכולת לחדש ולהצעיר את העור וגם לעודד את יצור הקולוגןוהאלסטין – המרכיבים אשר אחראים לגמישות העור ולמראה החיוני שלו –כך שהתוצאות ישמרו לאורך זמן.היתרון של הטיפול הוא שניתן להתאימו לכל מטופל לפי צרכיו ורצונותיו.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

הטיפול משלב 4 טיפולי לייזר שונים שמטרתם היא למצק ולחדש את העור ולעודד את ייצור הקולוגן והאלסטין מתוך העור ובכך לשפר ולשמר לאורך זמן את התוצאות. לטיפול אין תופעות לוואי קשות ולאחר הטיפול ישנה אדמומיות במשך יום או יומיים. את הטיפול ניתן לעשות בפנים ובאזורים נוספים כמו הצוואר, הדקולטה (מחשוף) והידיים. כמו כן, ניתן  לטפל בצניחה ורפיון של העור, קמטים, פיגמנטציה, צלקות, מראה עור לא אחיד ועוד. מחיר התענוג עומד על 2,900 שקלים לטיפול.