הקיץ כבר פה, ואנחנו כאן לעזור לכן להתארגן אליו, עם חמשת הדברים שאתן פשוט לא יכולות לעבור את חודשי החום והלחות בלעדיהם.

קרם הגנה טוב. אתן אולי אוהבות מראה שזוף והכל, אבל תזכרו שהעור זוכר הכל, והשיזוף של גילאי ה-20 עלול להתנקם בכן בגילאי ה-40 וצפונה, לכן צריך לשמור.

קרם הגנה. צילום: shutterstock

כובע רחב שוליים. כן, בהמשך לסעיף הראשון, אם אין לכן קרם, כובע יעשה את העבודה טוב יותר.

צילום: shutterstock

בקרוב כל טיול קצר למכולת ישאיר את אותותיו על פניכן העדינות, ואנחנו רוצות למזער נזקים. תבחרו לכן את הכובע שיצל על הפנים ועל הצוואר, ואם אפשר כזה שלא יגרום לכן להראות כמו ילדה בת שלוש.

צילום: shutterstock

כפכפים צבעוניים. לא משנה אם אתן אוהבות את כפכפי הגומי או את אלה בעלי הפאסון הבריאותי יותר, ברור שאת הקיץ הזה לא נעבור בלי זריקת הצבע הזו לרגליים העייפות שלנו. ומבחינתנו הם צמודים אלינו בים, בישבה, בעבודה או בבית. פק"ל קיץ. ואם אתן יתירתיות ובעלות ידיים טובות, יש גם אופציות לקישוט הכפכפים הום-מייד.

ג'ינס או מכנסיים קצרים. במסגרת ההתארגנות והזיעה שבקרוב כולנו נשחה בה, מומלץ להתארגן על מלתחה עם מכנסיים קצרים ונוחים, שתוכלו להחליף שלוש פעמים ביום. מינימום. אז אנחנו ממליצות למצוא דגם נוח ואהוב, ולקנות בכל הצבעים, לגיוון וכביסה תדירה.

צילום: shutterstock 

משקפי שמש. אנחנו לא רוצות להלחיץ אבל הקיץ הזה, מלא באור. ואם אתן טיפוסיות לילה כמונו, אתן חייבות משקפי שמש יפים כדי להתמודד עם כל הסינוור הזה.  

צילום: shutterstock