סניף הליכוד, חולון. האמצעים כשרים | צילום: קובי קואנקס 

הבחירות בסניף "ליכוד" בחולון לא מפסיקות לעורר דרמות. אומנם התאריך הרשמי לבחירות נדחה, כאשר בכל פעם הרשימה משתנה, אך המתמודדים כבר שולפים ציפורניים, ותביעה משפטית ראשונה נרשמה.

בשבוע שעבר הופץ פלייר בין מתפקדי הליכוד בחולון עם תמונתו של חבר מועצת העיר, שי קינן, כאשר לפי המלל נראה כי קינן עצמו הפיץ את הפרסום במטרה להצהיר על מועמדותו לראשות העיר.

עם זאת, עיון מעמיק יותר בפלייר מבהיר כי הוא עמוס בהשמצות, תוקף את קינן בפן האישי והמשפחתי, מפיץ עליו דברי שקר שכביכול נאמרו מטעמו ואף מוצגת בו תמונה מחמיאה של קינן בה הוא משתמש בימים אלו בשלטי חוצות בהם כבר הצהיר כי יתמודד לראשות רשימת הליכוד בחולון.

עם זאת, בפלייר נרשמו גם כמה עובדות נכונות, בין היתר מוזכר שם שקינן התמודד בבחירות הקודמות מטעם סיעת "חולון ביתנו" של מפלגת "ישראל ביתנו" ולא הליכוד, אך לא צוין כי עשה זאת בתקופה בה הליכוד וישראל ביתנו התאחדו לקראת הבחירות הארציות וכי קינן מעולם לא עזב את פעילותו בליכוד.

קינן שגילה על הפצת הפלייר מחבריו חושד כי מי שהפיץ אותו הוא מתמודד אחר לראשות הליכוד בחולון, ונציג נוסף המקורב אליו.

בשבוע שעבר הוא הגיש כתב תביעה נגד השניים בגין לשון הרע והפרת חוק הפרטיות לבית המשפט השלום בתל אביב בו הוא דורש מהם פיצוי על סך 200 אלף שקל והתנצלות.

"זה הכל שטויות. שי קינן לא שווה שאבזבז כסף או זמן, אין לי שום קשר לפלייר הזה", המתמודד.

קינן מסר בתגובה: "אני חבר הליכוד במשך שנים רבות. נבחרתי כחבר מועצת העיר חולון באוקטובר 2013, ומאז אני פועל למען תושבי העיר. בחודשים האחרונים הקמתי צוות מומחים מקצועי, שבנה בהובלתי תכנית של חולון החדשה – 15 שנה מהיום עיר מובילה בישראל".

"בסוף החודש יתקיימו הפריימריז בליכוד, זהו יום הנחת אבן הפינה לתהליך החלפת השלטון. משם מתחילה העבודה האמיתית שלנו, להוביל את חולון למציאות שמגיעה לה. כמו בכל סיפור הצלחה, יש כאלה שקשה להם. גם אותם ארתום למהפך בעיריית חולון מיד אחרי ההצלחה בבחירות הפנימיות".