צילום באדיבות משה ששון

נאור אללוף מחולון חגג בר מצווה במלון דן פנורמה ואת האירוע הזה לא ישכחו עובדי המקום והאורחים עוד הרבה זמן.

אללוף שהפך את תחביב הלגו לאומנות ביקש מהוריו שהקונספט באירוע יהיה כמובן לגו. האולם כולו קושט במיצגי הראווה שהוא בונה כבר שנים, עם בופה מתוקים בצורת לגו, טפטים וכלי לגו לשרות האורחים.

"נאור בונה מגיל 5 דגמי לגו מאוד מורכבים, הרבה מהם חשמליים", מספרת האם הדר. "הוא בונה רכבות, משאיות, מכוניות, רחובות שלמים בסגנון אירופי, מטוסים, מלחמת הכוכבים, מגדל אייפל, הגשר של לונדון ועוד הרבה מיצגים מרחבי העולם.

"האולם כולו היה מקושט בהדפסות ענק של מיצגי הלגו שנאור בנה, גם על המפות באולם היו מודפסים מיצגי הלגו שנאור בנה. בנוסף, הוצגו בבר מצווה חלק קטן מהמיצגים של נאור כמו הגלגל הענק החשמלי, הקרוסלה החשמלית, ארמון דיסני, מגדל אייפל ועוד.

צילום באדיבות משה ששון

"היה חשוב לנו לעשות את האירוע בקונספט לגו, על מנת להעצים את נאור שלנו, שהתחיל לבנות לגו בעקבות בעיה במוטוריקה עדינה והוכיח לנו ולכולם שמתוך בעיה אפשר להצמיח דבר כל כך יפה ושהשמיים הם הגבול".

צילום באדיבות משה ששון

באירוע המרגש נכח גם ראש העירייה, מוטי ששון והאורחים שנהנו מכישרון הלגו של נאור התפנקו גם בהופעה של צמד הזמרים סטטיק ובנאל, אך למרות האירוע המרשים לנאור עדיין יש הרבה חלומות בראש: "בכל פעם אני מבקש מההורים שלי הרכבות יותר מסובכות וקשות ומצליח לבנות אותן. עד היום בניתי בערך 1,500 הרכבות של לגו והחלום שלי זה להקים מוזיאון לגו בעיר חולון".