חניכי 'מקום בלב', ארגון הנוער של הOU  בחולון השתתפו השבוע בסדנת "דרך הכסף", סדנה להתנהלות כלכלית נבונה, ושמעו שיחות לקראת הכנה לחיים פיננסיים בוגרים עצמאיים, כיצד לשלוט בהוצאות הכספיות, כיצד לתכנן טוב יותר את העתיד הכלכלי של עצמם, כיצד לחסוך ולבזבז פחות וכיצד החלטות נכונות מבחינה כלכלית היום משפיעות על כל המשך החיים.

הסדנה התקיימה בשיתוף בנק המזרחי בלוד, כאשר זו השנה השמינית לקיום הסדנה החשובה.

צילום: עיריית חולון-

במסגרת הסדנה נחשפו החניכים לאפשרויות השונות אודות חסכון, למדו מושגים בנקאיים שונים, סיירו בבנק ונפגשו עם סטודנטים שעובדים במרכזי ההשקעות והכירו מקרוב את מערך האבטחה והעבודה בבניין.

"הסדנה גרמה לי לחשוב מחוץ לקופסה, בצורה בוגרת יותר ולטווח רחוק יותר על הכסף שלי. בדרך כלל אני מבזבז את כל המשכורת שלי והיום הבנתי עד כמה זו פשוט טעות. החלטתי לשנות את החשיבה שלי ואני מקווה מאוד להתחיל לחסוך בקרוב" סיפר אחד החניכים לאחר הסדנא.

 "חיסכון הוא כמו חינוך. עובדים קשה היום, משקיעים כבר מההתחלה ולאחר מכן רואים פירות משמעותיים שיוצרים עתיד טוב יותר" אומר סמנכ"ל OU ישראל, חיים פלזנר: "תודה רבה להנהלת בנק מזרחי בקהילה, משה גוטמן מנהל אגף קשרי קהילה בבנק מזרחי וצביה לרר רכזת קשרי הקהילה על ההזדמנות לקחת חלק ביום חשוב זה ולעובדי הבנק שנרתמו וסייעו בהוצאת יום זה לפועל".