אתמול (יום ג'), בשעה אחת בצהרים נכנס צעיר אלמוני לחנות "מגה טויס" שברחוב הפלד 7 בחולון. כפי שניתן לראות ממצלמות האבטחה במקום, הצעיר ככל הנראה מעמיד פנים שהוא בשיחת טלפון בנייד בזמן שהוא בוחן את השטח. כשהוא מבין שאיש לא שם לב למעשיו, הוא חוטף טלפון נייד מדלפק החנות ונמלט מהמקום.

"ראינו אותו נכנס אבל אני הלכתי לסדר משהו והעובדת שלי בדיוק נתנה שרות ללקוחה במקום" מספר בעל החנות: "הוא כנראה שם לב שאף אחד לא משגיח עליו ופשוט שלח יד ולקח את הנייד של העובדת שלי. רגע אחד הכל היה רגוע וברגע השני אני רואה אותה בוכה. בחורה צעירה שעובדת כל החודש בשביל לקנות נייד ותוך רגע הוא נעלם".

-

במצלמות האבטחה הבחין בעל החנות כי הצעיר נמלט לכיוון המוסכים שבאזור התעשייה בו ממוקמת החנות. במקום לפנות למשטרה הוא מחליט לפעול בעצמו וממהר לכיוון בניסיון לאתר אותו.

"נכנסתי לכל המוסכים עם התמונה שלו אבל אף אחד לא זיהה אותו. החנות שלי לקראת סוף הרחוב, אני לא אתפלא אם לפני שהוא נכנס אלי הוא חיפש לגנוב בחנויות אחרות, רואים שהבחור 'בא לעבוד' ולצערי גם הצליח. אני משוכנע שהוא חולוני כי רק מקומיים מגיעים לאזור. אם משהו מזהה אותו אשמח לקבל כל מידע שיסייע לנו לתפוס אותו".