לאחרונה נצפו שלטים יוצאי דופן בשכונת קריית העבודה בחולון. ככל הנראה מדובר בסטיקרים שמתנגדים לתיאורית האבולוציה והמפץ הגדול וקוראים לציבור "אל תהיה בת יענה"!

השלטים אולי לא היו מטרידים אף אחד, אך הם הודבקו במקום ציבורי, ברחוב ההסתדרות פינת רחוב ויצמן, בסמוך לבניין העירייה ודווקא על טלפון ציבורי שהשחתתו אסורה.

על השלטים נרשם כי הם מיועדים לזיכוי הרבים ואף צוין מספר טלפון. חייגנו למספר ומעבר לקו ענה בחור צעיר ודתי מרחובות שסיפר כי הוא מחלק את המדבקות בחינם על מנת לעודד חזרה בתשובה אך אינו מחליט היכן להדביק אותן וגם לא מבקש להדביק אותן במקום ציבורי: "מה שתעשי עם זה זאת החלטה שלך, אני רק מחלק אותן בחינם למי שרוצה. אפשר לאסוף אותן ממני ואפשר לקבל משלוח".

צילום: יואב קרן-

תושבי השכונה קצת פחות התרגשו מהנדיבות של הצעיר הנמרץ וטענו כי מדובר בוונדליזם: "זה ממש לא משנה אם רשום שם את תורת היחסות או פרקי גמרא, מדובר בהשחתת רכוש ציבורי וזה לא מקובל", טוענת דיירת המתגוררת מול העירייה, שוש רצון.

"בעבר סבלנו מהרבה רעש שעשו בני נוער שהתקבצו ברחבה שמול בניין העירייה, בין היתר הם גם היו מדביקים שטויות אבל מדבקה כל כך גדולה עוד לא ראיתי. אני מקווה שזאת לא תחילתה של מגמה חדשה, אין לנו צורך במסיונרים שמסתובבים ומשחיתים את השכונה".