תושבת חולון הגיעה כמידי בוקר למקום עבודתה ברחוב אלי כהן שבשכונת נאות רחל בחולון. בסיום יום העבודה יצאה האישה אל רכבה שחנה ברחוב והופתעה לגלות כי בכנף השמאלית הקדמית של הרכב יש פגיעה. על שמשת הרכב שלה מצאה האישה פתק ובו נכתב כי שכנה המתגוררת ברחוב ראתה את התאונה והיא מוזמנת ליצור עימה קשר.

על פי כתב התביעה שהגישה האישה נגד עיריית חולון, השכנה סיפרה לה כי מי שפגע ברכבה היה נהג משאית פינוי זבל של עיריית חולון וכי הנהג לא טרח לעצור ולהשאיר פרטים, אלא המשיך בנסיעתו. השכנה רשמה את מספר הרישוי של המשאית ובאמצעות הפרטים שנתנה לאישה היא פנתה לעיריית חולון בדרישת תשלום.

התמונה להמחשה בלבד | צילום: שוקי בן יוסף-

האישה כתבה לעירייה את השתלשלות העניינים ואף הוסיפה הצעת מחיר לתיקון רכבה בעלות של כ-3 אלף שקל. זמן קצר לאחר מכן קיבלה האישה מכתב מענה בו צוין כי בישיבת ועדת הביטוח של העירייה הוחלט כי הנזק שנגרם לרכבה אינו קשור למשאית זבל של העירייה, זאת למרות שהשכנה הציעה לבוא ולהעיד על מה שאירע.

בהיעדר שיתוף פעולה מצד העירייה החליטה האישה להגיש כתב תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות. היא דורשת כי עיריית חולון תשלם על הנזק שנגרם לרכבה ותפצה אותה באלף שקל בגין עוגמת נפש והפסד ימי עבודה, גם בכתב התביעה ציינה האישה כי השכנה האדיבה תשמח לבוא להעיד בפני בית המשפט כי מי שפגע ברכב הוא לא אחר מנהג משאית בשרות העירייה.

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "עיריית חולון אינה מנהלת הליכים משפטיים בתקשורת ותגיב ישירות לבית המשפט".