לפני כשבועיים נכנס צעיר למרכז הצעירים העירוני "אליעזר" בחולון ותקף את אחת העובדות בגז פלפל. כבר באותו היום הבינו עובדי המקום כי מדובר באדם שהכיר את העובדת וכי הגיע במקום במטרה לפגוע בה, אך כעת עם הגשת כתב האישום מתבהרת התמונה.

הצעיר שמאושפז בימים אלו בבית החולים אברבנל להסתכלות, הכיר את העובדת בטיול לקבר נחמן באומן שבאוקראינה. כששבו לארץ נפגשו השניים פעם אחת אך מיד לאחר אותה פגישה הצעירה הבהירה לו כי אין ביניהם מערכת יחסים רומנטית.

על פי כתב האישום שהוגש נגדו בבית השלום בתל אביב, הצעיר סרב לכבד את בקשתה ואיתר אותה באמצעות חשבון הפייסבוק שלה.

לאחר שקיבלה ממנו מאות הודעות החליטה הצעירה לנתק עימו כל קשר, אך גם כשחסמה אותו מחשבונה ומהטלפון הנייד שלה, המשיך הצעיר להטריד את בני משפחתה ונהג לשלוח לאחותה ולאביה הודעות פוגעניות בהן הוא מאיים כי יפגע בה, דורש כסף ומזהיר כי בקרוב יאלצו לארגן משלחת חיפושים אחריה.

הנאשם אף פתח קבוצת וואטסאפ בה העלה תמונות של הצעירה ובית מגוריה וכתב בה דברים מאיימים נגדה, בין היתר הוא ציין כי עוד יגרום לה עיוורון.

 צילום: shutterstock -

כשהגיע לפני כשבועיים לאליעזר ניסה הצעיר לממש את איומו, הוא התיז בעיניה גז מדמיע בכמות גדולה שלגרמה לה לכוויות ונזק בעיניים אך היא הצליחה להימלט ממנו את תוך המשרד בו היא עובדת ולסגור אחריה את הדלת.

הצעיר נמלט אך אז ניסה ליצור קשר עם אביה וביקש להיפגש איתו על מנת "ליישב את הדברים". לפני שהפגישה יצאה לפועל הצעיר נתפס והובא להארכת מעצר. לשופט סיפר הצעיר כי הוא רק רצה "לשוחח" עימה כיוון שפגעה ברגשותיו.

הצעירה הגישה נגדו מספר תלונות במשטרה ולמעשה נתנה עדות בבוקר התקיפה, כעת הוא מואשם בתקיפה הגורמת חבלה של ממש, פגיעה בפרטיות ומספר עברות של איומים והטרדה.