בשבוע שעבר נשדדה ילדה כבת 7 בשכונת ג'סי כהן. על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט השלום בתל אביב, צעיר תושב שכונת ג'סי כהן כבן 19 הבחין בילדה יורדת מהסעתה של בית הספר בסמוך לביתה ברחוב עין גדי שבשכונה. 

הנאשם ניצל את ההזדמנות שהילדה הייתה לבדה ובידיה מכשיר טלפון נייד, דחף אותה ושפך בפניה נוזל לא ידוע שהחזיק בכוס. הילדה נבהלה מהתקיפה וברגע זה הנאשם חטף מידיה את מכשיר הטלפון הנייד ונמלט מהמקום.

לשוטרים שהגיעו למקום העבירה הילדה תיאור מדויק של החשוד ואף זיהתה אותו בסרטוני וידאו. השוטרים שהכירו את הנאשם ממקרים קודמים מיהרו לביתו ועצרו אותו. במהלך חקירתו הנאשם הודה במעשיו ואף שיחזר את שאירע ברחוב.

-

בבית המשפט ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו וסיפרה כי מדובר באדם בעל רקע פלילי שכבר הורשע בעבר בתקיפת קטינות במטרה לגנוב מהן את הטלפון הנייד שלהן. במקרה הקודם נגזרו עליו 3 חודשים על תנאי והתחייבות כספית על סך 4 אלף שקל, את שניהם מבקשת המשטרה מבית המשפט להפעיל נגד הנאשם במידה ויורשע.

עוד ציינה המשטרה כי מדובר באדם שמהווה סכנה ממשית לציבור כיוון שלמרות שכבר הורשע בעבר, הוא ממשיך לבצע את המעשים מבלי להתחשב בטראומה שהוא גורם לקטינות שנשדדו. בית המשפט קיבל את עמדת המשטרה ופסק כי הנאשם יישאר במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו במסגרתם הוא מואשם בשני סעיפים, גניבה ותקיפה.