בבוקר יום שישי נעצר בן 61 מבת ים בחשד להטרדה ואיומים של נהגי תחנת המוניות הצמודה לבית החולים 'וולפסון' בחולון. לטענת מנהל תחנת המוניות, מדובר באדם המטריד בקביעות את התחנה ונהגיה, מסיבה לא ברורה. לדבריו, האיש נוהג להגיע לתחנה, להשליך בקבוקים על חלונותיה, להטריד את הנהגים בבקשות שונות ומשונות, לפתוח בויכוחים, ובאחד המקרים אף שפך קטשופ על קירות התחנה וגרם נזק לרכוש.

לפי התלונה שהוגשה נגדו האיש מתעמר בנהגים גם בביצוע הזמנות שווא טלפוניות של מוניות, ומאיים שישרוף את התחנה.

מונית. אילוסטרציה: הרצל יוסף-

בדיון הארכת מעצרו דיווחה התביעה שנגד החשוד מבת ים ניצבים שני תיקים נוספים בגין פגיעה בפרטיות, איומים והסגת גבול. בנוסף צוין שאין מדובר באירוע נקודתי, אלא במקרים שונים שהתרחשו בחודש וחצי האחרונים. כאשר ביום מעצרו נטען שהגיע בשעת בוקר מוקדמת לתחנת המוניות, הטריד את הנהגים בבקשות קפה ומים, כאשר נעתרו לבקשתו התעקש לשלם, ועורר ויכוחים במקום. עוד נטען בחודש האחרון גרם נזק למנעול התחנה, איים על נהגים וטרטר אותם ברחבי העיר בהזמנות שווא טלפוניות.

התביעה ביקשה את המשך מעצרו של האיש בטענה שבעבר זומן לחקירה, בשל מקרה דומה באותה תחנה, אך לא אותר, וכן בטענה שאם ישוחרר יחזור להטריד את הנהגים. גרסתו של האיש לטענות נגדו לא הוצגה בבית המשפט.

לאחר בחינת הטיעונים וחומרי תיק החקירה, פסקה השופטת, סיגל דומניץ סומך, שקיים חשד סביר לביצוע העבירות ע"י החשוד, אך מצאה שניתן להסתפק בשחרורו בתנאים מגבילים. האיש נדרש בביצוע הערכה פסיכיאטרית, ובתשלום ערבות, ובנוסף הוצא נגדו צו המרחיק אותו לשלושים יום מתחנת המוניות בבית החולים 'וולפסון' ונהגיה.