בטקס מרשים, שנערך אמש (יום א') בגני תקווה, קיבלו מנהלי הגמנסיה ע"ש אפרים קציר בחולון, מלכה חרותי ואלי קופל, את פרס החינוך של מחוז ת"א לשנה"ל תשע"ז.

פרס החינוך מוענק אחת לשנה על מצוינות בחינוך בתחומים שונים: קידום הישגים, הנחלת אקלים מיטבי, פעילות חברתית- ערכית ענפה, פיתוח סביבות למידה, התנדבות בקהילה והישגים גבוהים בתחום הספורט והרובוטיקה. 

צילום: גמנסיה קציר-

בנימוקי הפרס שניתן ל"קציר" נכתב, בין השאר: "ביה"ס פועל באופן מגוון ליישום מדיניות של למידה משמעותית ע"י קידום תהליכי הוראה למידה והערכה. בביה"ס מתקיים מגוון של חלופות בתהליכי הוראה ובמספר תחומי דעת. בית הספר מפתח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, נותן מענה לצרכים שונים של התלמידים ופועל להכלתם....ביה"ס מיישם את תכנית המעורבות החברתית באופן מיטבי ומשתף את ההורים בעשייה החברתית ערכית..... בביה"ס שורר אקלים של דרך ארץ אכפתיות וכבוד הדדי."

צילום: גמנסיה קציר-

ראש העיר, מוטי ששון, השתתף בטקס ולא הסתיר את שביעות רצונו מההערכה הרבה לה זכה בית הספר מאנשי החינוך הבכירים במחוז: "אני גאה בהנהלה ובצוות המורים שהשקעתם הרבה בתלמידי בית הספר ניכרת ובאה לידי ביטוי במצוינות במגוון תחומים"

מפקחת מחוז ת"א, חיה שיטאי, בירכה את המנהלים אשר קיבלו את הפרס ואשר זכו לאחר מכן לברכות  גם מראש מנהל החינוך של חולון, אריאלה קידר וממפקחת ביה"ס, חגית גוטדינר.

צילום: בית ספר קציר-

הטקס גם כלל הענקת פרסים למורים מצטיינים במחוז, ביניהם קיבלה המורה עופרה נתן מגימנסיה נבון בחולון פרס מורה מצטיינת מחוזית.  

בטקס נכחו ראשי משרד החינוך במחוז ת"א, מורים מצטיינים במחוז לשנת תשע"ז ונציגי המורים מבתי הספר במחוז, ביניהם מורים רבים מגמנסית "קציר".