המחאה נגד ההופעה של אייל גולן בחולון ממשיכה לצבור תאוצה. כזכור עיריית חולון ומרכז אליעזר צעירים רכשו הופעה של אייל גולן שיופיע בהיכל הטוטו שבלה פארק בסוף חודש דצמבר, והציעו אותם במחיר מוזל. תוך זמן קצר התעוררה מחאה של תושבים מהעיר שטוענים כי לא ראוי שזמר שהזמר שהיה מעורב בפרשת קטינות יופיע בעיר הילדים, למרות שמעולם לא הוגש נגדו כתב אישום.

צילום: חופית כהן אולאי=

עיריית חולון השיבה כי אין זה מתפקידה לשפוט אדם שמעולם לא הואשם וכי התושבים "הצביעו" ברגליים כשרכשו תוך זמן קצר את מירב הכרטיסים.

כעת מתברר כי המחאה רחוקה מלהסתיים. אתמול בלילה הגיעו פעילי מרץ חולון למרכז אליעזר ותלו שלטי מחאה בגנון המופע במטרה שעובדי המקום יראו אותם בבוקר וינסו לשנות את ההחלטה. יו"ר מרץ, בר שי אמר הבוקר: "הגענו מספר פעילים ממרץ חולון לתלות את המודעות. המטרה שלנו שעובדי מחלקת צעירים יראו את זה בבוקר ויבינו שזה לא חולף עם הרוח , שיש כאן מחאה מהותית. אנחנו מתנגדים למופע כי העירייה מממנת אותה למרות שיש ספק מוסרי בנוגע למה שאייל גולן עשה".

צילום: חופית כהן אולאי-

בנוסף, אור סרי ונעה חקאק, שפחו איוונט בפייסבוק תחת השם "אייל גולן מגיע לעיר הילדים- תשמרו על הילדות" שלחו מכתב זועם לעיריית חולון "בחירה דווקא באייל גולן השנוי במחלוקת להופיע באירוע רשמי של העירייה מכתימה הן את מיתוגה כ'עיר הילדים' והן את פעילותה המבורכת הממוקדת בנשים ונערות בעיר" לשון המכתב.

צילום: חופית כהן אולאי