אמש התרחשה תאונה קשה בכביש 889 סמוך לצומת מצודת ישע שבגליל העליון. שני חיילי צה"ל נסעו בטנדר הצבאי שהתנגש חזיתית במשאית. הקצין פונה באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם כשהוא מורדם ומונשם וסובל מפציעה רב מערכתית, סמ"ר אריאל הרוש שישב לצידו נהרג.

צילום: אביהו שפירא-

סמ"ר הרוש (21) היה לוחם בחיל התותחנים, תושב חולון ובוגר תיכון קריית שרת. השמועות על מותו הגיעו לחבריו עוד לפני ששמו אושר לפרסום, בשעת לילה מאוחרת שיחרר דובר צה"ל הודעה רשמית והם מיאנו להאמין "זה פשוט לא הגיוני, כמו חלום בלהות"  ספרה בת כיתתו "אנחנו בכלל לא מבינים איך אפשר לדבר עליו בלשון עבר, זה בלתי נתפס. כרגע אנחנו עדיין בשוק, מנסים לעקל את זה".

צילום: אביהו שפיראאיתי חיניץ מפקד צוות מבואות חרמון באיחוד הצלה סניף גליל שהגיע ראשון לזירת התאונה סיפר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב מסחרי (טנדר שהתהפך) ומשאית משאבת בטון. ביצענו פעולות החייאה בזירת התאונה על פצוע אנוש שחולץ מרכבו על ידי צוותי כיבוי אך למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה בתום מאמצי ההחייאה. כמו כן הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצוע באורח קשה שפונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה ולנהג המשאית שנפצע באורח קל עד בינוני".

סמ"ר אריאל הרוש ז"ל | צילום: דובר צה"ל-

סמ"ר הרוש יובא למנוחות היום (16/11) בשעה 16:00 בבית העלמין הצבאי בחולון.

בקשת המשפחה להמנע מסיקור תקשורתי של הלוויה.