תושבת העיר עלתה לאוטובוס בדרכה ליום עבודה שגרתי ונקלעה לויכוח קשה בין הנהג לנוסע קשיש. הצעירה, שביקשה להישאר בעילום שם, סיפרה כי היא חוששת להיחשף עקב התנהגותם התוקפנית של הנהגים: "אני הנוסעת בקו 72 של "דן" בחולון בקביעות ולצערי מרבית הנהגים מתנהגים באופן בוטה שמזכיר את הישראלי המכוער, אבל הפעם זה חצה כל גבול.

זה התחיל בזה שהנהג, שהיה צריך לעצור בתחנה ברחוב המצודה, עצר יחסית רחוק וקשיש ממוצא רוסי  שעלה לאוטובוס העיר לו על זה, ואמר שמאוד קשה לו ללכת לכן עדיף שיעצור מול התחנה".

בשלב זה מספרת הצעירה כי הנהג פנה לנוסעת קבועה שככל הנראה מכירה אותו ויושבת סמוך אליו על מנת לשוחח עימו ואמר לה " את מבינה, אחד אני לוקח לקאנטרי ואחד לבית משוגעים".

הקשיש נפגע ואומר כי ברוסיה נהג לעולם לא היה נוהג בצורה כזאת ובתגובה ממשיך הנהג להתעלם ממנו ואומר לנוסעת "״הבנת מה הביאו לפה? זה הסחורה שהביאו לפה. הוא מקבל פנסיה ממה שאני מפריש כסף, הוא לוקח את הכסף שלי. אם סטאלין לא היה שולח אותו לפה הוא לא היה מקבל ביטוח לאומי״.

צילום: shutterstock-

בשלב זה הקשיש כבר מצלצל בפעמון האוטובוס על מנת לרדת, אך הנהג מחליט לעצור במקום מרוחק על מנת להקשות עליו ואומר "אני אעצור לו הכי רחוק, שייפול ואני אעלה את האוטובוס על המדרכה כדי שיהיה לו קשה לרדת, נראה אם סטאלין יעזור לו״. גם אחרי שהקשיש הפגוע יורד מהאוטובוס ממשיכה השיחה בין הנהג לנוסעת כאשר זאת אומרת לו  ״צריך לכתוב ספר על כל ההזויים שיש בקו״  והנהג  משיב לה ״קחי את הקו הזה שמי בבת ים, שמה יש מלא סטאלינים רוסים. הם אוהבים את הים וגם את אברבנל".

"הקשיש הזה לא קרוב אליי, אבל הייתי מזועזעת ממש מהשיחה בניהם" משחזרת הצעירה "אני מודה שחששתי להתערב כי זה נהג מאוד עצבני אז הקלטתי אותו, אומנם שומעים המון רעש וזה מקוטע אבל כשפניתי ל"דן" הם לא הכחישו לרגע את המקרה.

לצערי התגובה שלהם הייתה ממש מאכזבת, הם התנצלו ואמרו שלהבא יעקבו אחרי ההתנהגות של הנהג הזה. אני אומנם לא מכירה את הקשיש הזה, אבל הוא בטוח אבא של מישהו וסבא של מישהו, לא הצלחתי להישאר אדישה ואני חושבת שאנשים צריכים לדעת איך נהגים מרשים לעצמם להתנהג לאחרים".

מחברת "דן" טרם התקבלה תגובה.