לוקיישנים לחתונה בחולון 2019 | צילום: קובי קואנקס, יח"צ 'לה פארק', עיריית חולון

לרגל עונת החתונות יצאנו לבדוק את הלוקיישנים הכי "שווים" לצילומי חתן וכלה בעיר הילדים. סיור מהיר בעיר חושף שבשביל תמונה מנצחת לא צריך להניע את הרכב, בחולון יש שפע מיקומים מרהיבים ומקוריים לתמונות שינציחו את האהבה שלכם:

האגם בלה פארק

מתחם "לה פארק" הצמוד לפארק פרס בחולון מלא במקומות ששווה להצטלם בהם, אך עבור עדשת המצלמה אגם הברבורים הוא המקום המיוחד מכולם. אם אתם ממש אמיצים תוכלו לשכור ברבור לצילום בלב האגם, רק תזהרו שהשמלה לא תירטב.

אגם הברבורים בלה פארק | צילום: יח"צ 'לה פארק'

הפילבוקס

מבנה הפילבוקס בשכונת תל גיבורים בחולון הוא שריד עמדת שמירה שנותר מהימים שלפני קום המדינה. הוא שוחרר בקרב קשה ע"י כוח גבעתי וכיום אמנם משמש אנדרטה, מוקפת בפארק עירוני, אך המבנה על קירותיו ההרוסים והאבנים העתיקות יכול להוות גם רקע לסיפור אהבה.

פילבוקס | צילום: עיריית חולון

הגן היפני

בגן היפני הקסום שממוקם בשדרות ירושלים 39 בחולון תמצאו צמחייה ייחודית, מפל מים, בריכת דגים, פרגולה וריהוט בסגנון יפני ושפע של ירוק לעיניים. מומלץ לחפש חניה ברחובות צדדיים כי בימים אלה הרחוב עובר שיפוצים, אבל אחרי שתגיעו לגן הוא יהפוך לרקע יוצא דופן באלבום החתונה שלכם.

הגן היפני | צילום: עיריית חולון

מקווה ישראל

כפר הנוער "מקווה ישראל" הוא עיר קטנה של נופים מרהיבים, טבע ובעלי חיים. במקום תמצאו גפנים, מטעי פרי, אורווה, לולים וכמובן טרקטורים ושדות. כל פינה בכפר היא קפסולת זמן שקפאה ומציעה תמונה ייחודית שלא תמצאו בכל אלבום חתונה. לפני שמגיעים יש לתאם מראש עם הנהלת הכפר.

מקווה ישראל | צילום: קובי קואנקס

מסעדת גורדוס בפארק פרס

מסעדת "גורדוס" בפארק פרס עוצבה לפרטי פרטים וכוללת בר בסגנון רכב ישן, מנורות תעשייתיות ומתחם שנבנה במיוחד כדי לפתות אתכם להעלות תמונה לאינסטגרם. בנוסף המקום מציע שפע של קינוחים מרהיבים שתתבאסו לאכול ולקלקל את העיצוב שלהם. הסיכון: תפריט שעלול לשבור את הדיאטה שלפני החתונה.

מסעדת גורדוס בפארק פרס | צילום:  קרדיט: אדו וקובו פודטראק-ישראל