בעוד כמה שבועות הם יקבלו את פני התלמידים שישובו לשנות הלימודים החדשה, וזה בדיוק הזמן לומר עליהם מילה טובה - וגם להעניק פרסים. 

טקס הסיום של תחרות "אב הבית המצטיין" התקיים השבוע בבניין עיריית חולון. מדובר בתחרות, שיזם אגף ארגון ובקרה במינהל החינוך, במסגרתה מוענקים פרסים לאבות הבית בבתי הספר בחולון שהצטיינו בתפקידם החשוב לניהולו השוטף של המוסד החינוכי.

מקום ראשון - דוד גידיניאן. צילום: דוברות עיריית חולון

במקום הראשון זכה דוד גידיניאן, המשמש כמנהל אחזקה בבית ספר המגינים, שנמצא מבצע את עבודתו בנאמנות, במסירות ובאהבה תוך מעורבות ואכפתיות מול תלמידי בית הספר והצוות במקום.

 יעקב אחילוטה, במקום השני. צילום: עיריית חולון

במקום השני זכה יעקב אחילוטה, המשמש כמנהל אחזקה בבית ספר עוז לחינוך מיוחד על כל מורכבויותיו. יעקב מועסק בעיר כבר 14 שנים והוא עובד גם בחגים תוך מתן שרות איכותי ואכפתי לכל תלמידי בית הספר ומבצע את עבודתו במסירות ובנאמנות מלאה.

את המקום השלישי חולקים שניים: מיכאל סולימני, המנהל את כל מערך האחזקה בבית ספר קריית שרת ומוטי סימאי, המשמש כמנהל אחזקה בבית ספר תיכונית רעים על המורכבויות של תלמידיו. הוא עובד עד לשעות המאוחרות תוך שמירה על קשר ישיר עם צוות בית הספר.

בטקס השתתפו מנהל אגף ארגון ובקרה, לודביק ורגה, מנהל אגף חירום וביטחון, דרור שלו, מנהל מחלקת בטחון מוסדות חינוך, חיים כהן ומנכ"ל קבוצת "זוהר", שאחראית על אחזקת מוסדות החינוך ועל העסקת אבות הבית, יורם אורן.