בן דויד. פעילה גם מחוץ למוסדות החינוך | צילום פרטי

      

הערב יערכו בחירות לוועד ההורים העירוני בחולון ועל פי כל התחזיות, יו"ר ועד ההורים החדשה תהיה לראשונה אשה - בת אל בן דויד.

בן דויד חברה בוועד ההורים העירוני במשך תשע השנים, ובחמש השנים האחרונות היא משמשת יו"ר ועד ההורים בבית הספר היסודי "ישעיהו". בנוסף היא גם פעילה חברתית מוכרת בעיר שמסייעת רבות למשפחות נזקקות ובארגון אירועים בהתנדבות.

במידה ותצליח לגייס לטובתה 50 אחוז מחברי הוועד, היא תזכה בתפקיד, זאת כיוון שעד רגע זה לא הכריז אף נציג אחר כי יתמודד מולה על התפקיד. יו"ר ועד ההורים היוצא, רועי דביר, המשמש כיום כיו"ר ועד ההורים ב"אשלים", הודיע בתחילת החודש שלא יתמודד על התפקיד.

בהודעה שפרסם טען דביר כי הוא וחבריו להנהגה פורשים יחד עקב "קבוצה קטנה בהנהגה ובמועצה שפועלת בהתלהמות קולנית וחוסר כבוד, קבוצות מחתרתיות להדרכת חברים ועוד פנינים וכל זה עם אפס עשייה למען ילדי חולון", לשון ההודעה.

לסיום ציין דביר כי הוא וחבריו הפורשים מתכננים להמשיך לפעול למען תלמידי חולון, משפט שעורר תהייה כי בכוונתם להקים ועד אלטרנטיבי שיפעל במקום הוועד הקיים.

"רוב הפורשים הם בכלל אנשים שממילא צריכים לעזוב כי ילדיהם כבר לא לומדים במוסדות חינוך, אבל בהחלט יש חשש שהם יפנו לעירייה וינסו להקים וועד חדש כי יש להם קשרים במקומות הנכונים והם רגילים למשוך בחוטים", טוען גורם המעורה בבחירות. "בגדול זה ממש לא חוקי וגם לא מקובל, לכן נקווה שכולם ישחקו יפה".

בן דויד העדיפה להימנע מספקולציות, והביעה תקווה כי הבחירות יערכו באופן מכבד ומכובד. "חברי הנהגת ההורים העירונית הם נבחרי מוסדות החינוך, זה גוף רשמי ויחיד שהרשות מתנהלת מולו. הבחירות יעשו באופן דמוקרטי ואני אשמח לקבל את אמון חברי ואת המנדט לעשות טוב בעיר".

תגובתו של דביר תפורסם כשתתקבל.