הבור באיזור התעשייה בחולון | צילום: דוברות המשטרה

בתחילת השבוע נפער בור בכביש בתחילת רחוב המרכבה שבאזור התעשייה בכניסה לחולון. עוברי אורח סיפרו כי בנס נמנע אסון, כיוון שבמדובר בכביש עמוס עליו עוברות משאיות רבות וכלי רכב כבדים כמו טרקטורים ומערבלי בטון. הבור נפער ככל הנראה בשטח בו בעבר כבר נוצרו סדקים ונעשה טלאי אספלט.

לאורך כל הכביש נוצרים בורות וחורים לעיתים קרובות, אך זה קורה בעיקר בימי החורף כשאספלט מוצף.

"זה כביש ישן ולמרות שכל כמה זמן יש כאן תיקונים ושיפוצים שום דבר לא באמת משפר את המצב", מספר אלירן מדהלה שעובד בחנות סמוכה. "יש כאן רכבים ממש כבדים שחור כזה יכול לגרום להם לנזק גדול, זה ממש מסוכן. לא ברור למה משפצים את סוף הרחוב ומהשטח הזה מתעלמים".

העבודות אליהן מדהלה מתייחס הן פרויקט חיבור רחוב המרכבה לכביש מספר 44  שהחל בשנת 2017 וטרם הסתיים. מטרתו להקל את הגישה לאזור התעשייה בחולון על מנת להביא לאזור חברות נוספות והוא חלק מתוכנית תכנית ח-152-7 להסדרת שטח אזור התעשייה ופיתוחו.

לטענת בעלי העסקים מוטב שהעירייה קודם תטפל בשטחים הקיימים: "זה לא חוכמה ליצור כניסה חדשה ולשכוח את האזור הישן. בגלל שיש כאן בעיקר מוסכים ומפעלים קל לשכוח אותנו ומעדיפים להשקיע בשטחים החדשה בהם יקומו משרדים. אבל שוכחים שזה לא רק עניין של יופי אלא של בטיחות, כביש באזור תעשייה חייב להיות יציב, אם יש בורות בקיץ אני לא רוצה לחשוב מה יקרה בחורף", מסכם מדהלה.

מעיריית חולון טרם התקבלה תגובה.